Skocz do zawartości
Forum

Jak jeść zdrowo, aby schudnąć?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 2 miesiące temu przeszłam na dietę, polegającą na jedzeniu jak najmniejszej ilości, często było to w granicach 500-800 kcal. Miałam jednak czasami napady jedzenia, jadłam wszystko co miałam pod ręką. Efekt był taki, że później wywoływałam wymioty, żeby się tego pozbyć. Co mogę zrobić, żeby móc zacząć jeść zdrowo, ale żeby nie pojawił się po tym efekt jojo?

Odnośnik do komentarza

Diety, w ktorych liczy sie kalorie, a szczegolnie te, gdzie ogranicza sie je bardzo drastycznie nie dzialaja - zobacz sobie np. ten filmik Dlaczego liczenie kalorii nie działa?? Jak dokładnie musisz liczyć kalorie??
Powinnas ograniczyc weglowodany, a nie przejmowac sie kaloriami - zobacz inne filmiki na kanale tego Pana.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie możesz jeść minimum 1500 kcal aby podkręcić metabolizm a jeśli chcesz uniknąć efektu jojo to pomyśl o jakimś suplemencie i dodaj ruch. Tylko pamiętaj że jeśli będziesz trenować to musisz zwiększyć ilosc kcal. Dbaj o to aby to były same zdrowe kalorie a nie puste w ten sposób nie rzucisz się potem na jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...