Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kg w 4 miesiące?


Gość xXmalutka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xXmalutka

Witam, mam 17lat i jestem kobietą. Ważę ok. 68-70kg. i mam 170cm wzrostu. Bardzo chciałabym do wakacji ważyć ok. 58-60kg. Ale nie wiem co jeść. Od poniedziałku zaczynam biegać. Na początku zacznę od 30min. co drugi dzień, a z każdym tyg. chciałabym zwiększać czas o 5min. i dobić do godzinki. Dodatkowo chcę zacząć robić codziennie po 100brzuszków + ok. 10min. krążenia bioder, w każdą str. No i w środy i czwartki mam WF w szkole[po 1godz. w każdym tym dniu] +siatkówkę[1godzinę tygodniowo.] Bardzo lubię słodycze, co mi szkodzi.. ;/ w dodatku byle co zjem i od razu mam wzdęty brzuch i wyglądam jak ciężarna... dlatego prosiłabym o pomoc w wybraniu żywności. Wiem też, że muszę się pilnować i nie jeść częściej niż co 3godziny, dla tego będę tego pilnowała, ale nie będę jadła po 18. Mam problem z ułożeniem diety, ponieważ w poniedziałki, środy i czwartki - mam szkołę, a we wtorki i piątki - praktyki, dlatego ciężko jest mi dobrać posiłki, które mogłabym wtedy jadać. A najwięcej tłuszczu gromadzi mi się na brzuchu i w okolicach.. Wcześniej stosowałam różnego rodzaju głodówki, wymyślone przez samą siebie.. no, ale ważyłam 56kg. Dopiero w tę zimę tak się zapuściłam. W mojej rodzinie wszyscy są chudzi, tylko ja mam ze sobą problem. Tzn. babcia ma nadwagę, ale rodzeństwo i rodzice - szczupli. Nie choruję na żadne choroby.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Aby zmniejszyć apetyt możesz zażywać błonnik, który popiją się dużą ilością wody. Błonnik pęcznieje i zmniejsza uczucie głodu. Unikaj słodyczy, zamiast nich wybieraj na przekąski warzywa i owoce. Ćwiczenia na pewno pomogą. Musisz być cierpliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość revision23

Witaj. Moim zdaniem masz idealną wagę do wzrostu. Jeśli chcesz ważysz jak piszesz około 60 kg będziesz miała niedowagę z czym wiążą się choroby. Wg mnie staraj się jadać o stałych porach koniecznie ostatni posiłek 2-3 godziny przed snem. Jedz dużo warzyw ,owoców oraz mało tłustych mięs. Wprowadz również ryby gotowane na parze. Anuluj spożywanie słodyczy i alkoholu. Jeśli chodzi o treningi aerobikowe wystarczy 30 minut biegania dziennie bądz jazdy rowerem. Nie biegaj 15 minut bo nie schudniesz ,ponieważ po 15 minutach zaczynasz spalać tłuszcz. przed 15 minutami rownież będziesz się posiła ale wypacasz wodę i węglowodany po 15 minutach spalasz tłuszczyk.Pozdrawiam Adrian. W razie pytań pisz 3470186 pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Witam mam 20 lat 174 cm wzrostu obecnie ważę 75kg. Stosowałam już wiele diet kopenhaską, dukana, Plaż południa i 1000kcal zawsze kończyło się tak samo efekt jojo, nie jestem aktywna fizycznie. Ostatnio staram się jeść 1200 kcal. Czy jedząc tyle uda mi się schudnąć??? staram się jeść dużo białka, owoców i ważyw. Bardzo proszę o radę co zrobić żeby schudnąć 10 kg i utrzymać wagę na stałe?

Odnośnik do komentarza

3 miesiące i 12 dni temu urodziłam dziecko. W ciąży przytyłam 30 kg... Obecnie zrzuciłam ich już 20 jednak nie wiem co dalej. Waga spada coraz wolniej. Od dwóch miesięcy ćwiczę, zdrowo się odżywiam i staram się nie przekraczać 1000 kcal dziennie. Mam 20 lat, 159 cm wzrostu i ważę obecnie 55 kg. Nie karmię piersią od dwóch miesięcy. Jak skutecznie zrzucić dodatkowe 10 kg?

Odnośnik do komentarza

Z racji tego ze jestem obecnie na wakacjach dopiero od przyszłego tygodnia chce zaczac moja akcje odchudzanie. Zamierzam ćwiczyć razem z chodakowska. Moje pytanie dotyczy diety. Zależy mi na utracie wagi. Jak powinnam sie odrzywiac aby stracić na wadze? Jakieś konkretne diety? Może przysłowiowe "o łyżkę mniej"? Z chęcią przyjmę propozycje konkretnych diet. Do końca roku chce schudnąć ok. 10kg oczywiście w sposób zdrowy i racjonalny. Dodam ze stosuje tabletki anty i z akcji tego ze mieszkam z rodzicami i sie uczę mam ograniczona możliwość gotowania posiłków. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...