Skocz do zawartości
Forum

Dobra restauracja


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Liwiana

Mam sprawdzoną w Limanowej :) - restauracja orientalna Mekong. Jak nie byłam fanką kuchni dalekiego wschodu to po zjedzeniu obiadu tam okazało się, że takie jedzenie jest przepyszne :) I mam zamiar tam urodziny mężowi wyprawić. Catering tam też jest- jeśli mieszkasz gdzieś w pobliżu to myślę, że będziesz zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Godna polecenia w Warszawie jest restauracja Bubbles Bar. Niedawno gościłam w niej przed spektaklem w teatrze. Chcieliśmy coś z mężem przekąsić, zanim pójdziemy na przedstawienie. Tak się tam zasiedzieliśmy, że o mały włos nie byliśmy spóźnieni. Dobrze, że poznaliśmy wspaniałą kuchnię i klimat tego lokalu. Teraz przy każdej możliwej okazji będziemy do niego zaglądać.

Odnośnik do komentarza

W tygodniu spotkaliśmy się ze znajomymi w Restauracji Akademia. Byłam tam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Serwowane tam dania wegetariańskie zadowolą nawet największych malkontentów. Gołąbki w sosie pomidorowym z kaszą jęczmienną i grillowanymi warzywami były niekwestionowaną gwiazdą wieczoru. Dodajmy do tego sympatyczną obsługę i mamy restaurację idealną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...