Skocz do zawartości
Forum

Czekolada


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dowiedzialem sie ze czekolada, zwlaszcza gorzka zawiera duzo magnezu oraz erdofiny ktore pozytywnie dzialaja na czlowieka i bardzo zdrowo wprowadzic ja do swojego regularnego zywienia, i teraz moje pytania czy naprzyklad czekoloda mleczna, taka najzwyklejsza mleczna czekoloda tak samo zawiera jakies erdofny czy magnez i czy jest ona tak samo zdrowa??

Odnośnik do komentarza

Oczywiście,że zawiera endorfiny. Widzę to po sobie ponieważ kiedy mam zły humor sięgam właśnie po czekoladę. Najzdrowsza jest czekolada gorzka jednak jestem zdania,ze wszystko jest dla ludzi i jesli raz na jakiś czas pozwolimy sobie na kosteczkę ulubionej czekolady to nic się na pewno nie stanie...
Polecam Ci szczególnie Jedyną Wedla - moja ulubiona czekolada od lat. Nie jest tak gorzka jak tradycyjna gorzka czekolada, ma bardzo głęboki kakaowy smak oraz zawiera magnez.

Ostatnio posmakowała mi również czekolada creme brulee z wedla z serii desery . Właśnie w czekoladzie gorzkiej. Mleczne nadzienie z karmelem przełamuje gorzkość. Nadaje jej ciekawy smak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...