Skocz do zawartości
Forum

Czemu waga mimo diety stanęła w miejscu od 4 tygodni?


Gość Gosiek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosiek1985

Schudlam juz 8kg niestety od 4 tygodni moja waga stanela w miejscu czy moglibyscie Panstwo sprawdzic czy nie popelniam jakiegos bledu? 1 sniadanie :kolo 7, 8 owsianka z mala lyzeczka miodu cwiczenia fitness 2 snaidanie: kolo 10 11 zazwyczaj poltorej kromki ciemnego chleba, lub 2 kromki chleba vasa z biala mozzarella i pomidorem lub szynka salata i ogorkiem lub jajkiem i pomidorem 3 obiad: kolo 2 3 piers z kurczaka lub schabgrillowany bez tluszczu do tego surowka z marchewki albo salatka z pomidora lub ogorka z lyzka smietany 100% lub jogurten naturalnym 4 podwieczorek kolo 5 6jogurt activia i jabklo 5 kolacja kolo 8 zupa warzywna, lub salatka z salaty pomidora ogorka z olejem albo pekinska z pomidorem ogorkiem i kurczakiem lub serek wiejski z dwoma kromkami chleba vasa to juz zalezy ile mam czasu na przygotowanie kolacji przed wyjsciem do pracy dodatkowo pije minimum dwa litry wody dziennie ijak jestem glodna to siegam po jablko ((czasemm 3 dziennie)

Odnośnik do komentarza

Zatrzymanie wagi jest najprawdopodobniej spowodowane tym iż Twój metabolizm zaczyna dostosowywać się do nowego menu. Musi on przeprogramować swoje procesy tak by jak najlepiej mogły działać. Musisz być cierpliwa i nie rezygnować z wagi. To minie okres ten może trwać nawet do 5 tygodni tak więc nie poddawaj się i dalej stosuj dietę i ćwicz tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...