Skocz do zawartości
Forum

Odżywianie podczas treningów


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
od jakichś dwóch miesięcy wzięłam się za siebie ;) rano biegam, jeżdżę na rolkach, na rowerze. Zmieniałam styl żywienia, ale chciałabym zażywać też jakieś suplementy, zdrowe, lekkie, dodające energii, możecie coś takiego mi polecić?
Odnośnik do komentarza
Gość paniPoziomka
Hej!
Ja też prowadzę aktywny tryb życia i dużo trenuje. Przede wszystkim biegi i jazda na rowerze. Od conajmniej roku trunuje więc mogę polecić prodkukty które sama zażywam i po których widzę efekty. Na przykład napoje energetyczne, batony, witaminy. Tego typu suplementy zakupuje w sprawdzonym sklepie Inkospor.
Odnośnik do komentarza
Bartek witaj na kobiecym forum. :) Jesteś trenerem?
Dziewczyny a ja tak zapytam to w jakim celu chcecie zażywać suplementy? Mój facet bierze np. na masę, aby się rozbudować a wy?
Bartek a z tej firmy są w ogóle jakieś produkty dla sportowców? Chodzi mi energetyki - nie chodzę na siłkę. Tylko jazda długodystansowa.
Odnośnik do komentarza
Widzę,że każdy poleca produkty z Inkosporu. Słyszałam,że to bardzo dobra firma,ale sama nigdy niczego nie zamawiałam. Może warto spróbować, bo już parę znajomych , z którymi ćwiczę polecało mi produkty z serii Active Balance. Co o nich sądzicie? ;)
Odnośnik do komentarza
Gość paniPoziomka
Suplementy stosuje po to, żeby mieć więcej energii i siły. Lubię zdrowe,lekkie odżywianie, poza tym uważam że przy tak naszpikowanym jedzeniu konserwantami jakie jest dzisiejsze warto uzupełnić sobie wszelkie niedobory witaminami.
Odnośnik do komentarza
Ostatnio słyszałam, że żeby był efekt, to należy uprawiać sport minimum 45 minut 3 razy w tygodniu... więc biegam sobie, do tego dokładam aerobik i żeby lepiej się czuć piję wodę z inkosporu, bo nie dość, że smak mi odpowiada to mam wrażenie, że lepiej się czuję po niej, nie bolą mnie kostki po bieganiu na przykład.
Odnośnik do komentarza
ja bym nie polecała żadnych suplementów, bardziej postawiłabym na ziołowe sprawy jak wiesiołek czy wyciąg z ziół , bo to sa naturalne rzeczy, które dobrze wpływaja na nasz organizm i sa łatwo przyswajalne a wiesiołek ma dodatkowo właściwości odmładzające
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...