Skocz do zawartości
Forum

Gdzie najlepiej biegać w Warszawie?


Gość gosia32

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się czy nie zacząć biegać rano przed pracą. doszłam ostatnio do wniosku, że dobrze by było, żebym jakoś poprawiła swoją kondycję fizyczną, a jedyną szansę widzę właśnie w bieganiu. poza tym idzie zima i zawsze warto trochę dotlenić organizm niż siedzieć w domu i grzać się kaloryferami. tylko nie za bardzo wiem od czego zacząć? nie wiem też za bardzo gdzie w warszawie są najlepsze miejsca do biegania. może możecie mi coś takiego polecić takie miejsca, a przede wszystkim jak się przygotować do takiego systematycznego biegania. hm.... i do tego nie wiem czy podołam, może któraś z was ma jakiś system motywacji?
Odnośnik do komentarza
Gość okularnica88
Ja biegam od kilku lat po okolicach Warszawy. Poza tym ostatnio, jak przeprowadziłam się na Pragę to więcej biegam wzdłuż Wisły. Trasa jest fajna, systematycznie spotykam prawie te same osoby, więc dla mnie opcja na bieganie na tej trasie jest super. Do tego czytałam ostatnio o jakiś planach zagospodarowania brzegów więc jest szansa, że przestrzeń do biegania będzie jeszcze bardziej przystępna dla biegaczy. Teraz jest bardzo kapryśna pogoda więc z bieganiem może być różnie. Ja sobie zawsze raz na dwa tygodnie w zimę i jesienią robię jeden dzień leniuszka i śpię dłużej i nie biegam, dlatego, że mój organizm przy tych zmianach pogodowych po prostu by wysiadł. Trzymam kciuki za zapał do biegania.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...