Skocz do zawartości
Forum

Fitness a trampolina


Gość elkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Znudził mi się już tradycyjny step, przerabiałam też ćwiczenia z piłką, pora teraz na trampolinę, moje nowe odkrycie. :) Generalnie super alternatywa i mniej monotonna niż ćwiczenia z tymi poprzednimi "narzędziami". Dostałam takie cudeńko i sobie podskakuje i dotleniam się w ogrodzie. Mam kilka zestawów ćwiczeń, ale myślę o jakimś urozmaiceniu, macie jakieś strony internetowe z zestawami ćwiczeń albo jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
No ja mam :) ale to jest dokładnie to samo co twoje: www.trampoliny.pl. Kiedyś byłam w Szczawnicy z moim chłopakiem, trafiliśmy na pana, który miał bardzo dużą trampolinę i za ileś tam złotych można było sobie poskakać i generalnie wyżyć się :) Świetna sprawa! Mam małą trampolinę w ogrodzie - nic mi tak nie poprawia humoru jak pozbyć się grawitacji na choćby parę minut dziennie :)
Odnośnik do komentarza
Taka trampolina to również bardzo fajny pomysł na ćwiczenia,z doświadczenia wiem,że warto poszukać również w innych sklepach ze sprzętem sportowym:) Popatrz jeszcze na bieżnie oraz orbitreki. Dzięki nim również skutecznie stracisz na wadze,wymagane jest tylko upór oraz konsekwencja.
Odnośnik do komentarza
gdybym tylko miała dom, to na bank sprawiłabym sobie trampolinę, ale nie myślałam o tym w kategoriach schudnięcia, raczej chodziło o świetną zabawę, ale faktycznie trampolina przydałaby się również, żeby zrzucić parę kilogramów..no ale niestety na marzeniach się kończy, ponieważ w moim małym mieszkaniu nie ma szans na postawienie takiego sprzętu
Odnośnik do komentarza
Gość krysztalowy

Witam Też przyłączam się do opinii o trampolinach. Doskonała rozrywka mam dwóch chłopaków 14 i 17 lat od roku mamy trampolinę na działce czyli teraz będzie drugi sezon jak śnieg zniknie. Atrakcja niesamowita sam dałem się skusić na skakanie na niej polecam.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem do końca przekonana czy przy pomocy trampoliny można schudnąć, lecz jakąś formę ruchu na pewni będziemy mieć. W naszym ogrodzie nie mamy jeszcze takiej trampoliny ale jesteśmy w trakcie szukań. Znaleźliśmy bardzo ciekawy wybór trampolin tutaj  https://www.taniomania.pl/t/trampoliny-ogrodowe i raczej zdecydujemy się na takie zamówienie przez internet bo jednak nie mamy czym takiej trampoliny przewieź

Odnośnik do komentarza

Zobacz - https://www.hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/ Mamy taką u siebie na podwórku, tę największą i spisuje się ona znakomicie, ale nie tylko dla dzieci. Ja również korzystam, serio. To fajny sposób na odstresowanie się, a wpływa też na spalanie kalorii, bo to wcale nie jest tak, że się po prostu odbijasz. W to trzeba wkładać mnóstwo siły. 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, to dobry wybór. W końcu dzisiaj nie ma żadnego problemu w tym, by zakupić trampolinę dla Waszych dzieci. Jeśli potrzebujecie sprawdzonego sprzętu, to powinniście zajrzeć do  https://www.lublin112.pl/jak-czyscic-trampoliny-ogrodowe-najczestrze-zabrudzenia-i-ich-usuwanie/  Tamtejsze produkty będą nie tylko bezpieczne, ale też bardzo użyteczne. Pomyślcie nad tym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...