Skocz do zawartości
Forum

Jaką odzież nosicie na fitness?


Gość rzepka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki, jakie ubieracie rzeczy na fitness?
Bierzecie pod uwagę to czy sa termoaktywne czy nie?
Ja ostatnio postanowiłam w takich własnie ćwiczyc, bo dają o wiele większy komfort.
Wersja hot jets idealna na ciepłe dni. Już nie mam problemu z mokrą koszulką, czy spodenkami po godzinie jazdy na rowerku.
Mówie wam, warto.

A wy w czym ćwiczycie?
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
oj jeśli chodzi o mnie i ubranie na fitness to moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby było ono wygodne. To jest podstawowa kwestia, ale oczywiście ważne jest też to, żeby było wykonane z odpowiednich materiałów, żeby wchłaniał pot.
a ja się dopiero przymierzam do tego, żeby kupić sobie jakieś dobre ubranie na fitness. i właśnie przeglądałam ofertę tanisport.pl. wybór mają naprawdę nieziemski;)
Odnośnik do komentarza
Gość nnikita
orientujecie się może w jakich bytach będzie mi się dobrze biegało. Może macie jakiś ulubiony swój model z którego jesteście zadowoleni po przez komfort biegania wygląd i oczywiście wytrzymałość
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Moim zdaniem to jest bardzo dobry wybór, co prawda nie miałam jeszcze okazji ich nosić, ale jak na moje oko wyglądają bardzo dobrze. Myślę, że będzie ci się w nich nie tylko dobrze biegać, ale też będą wygodne do chodzenia po mieście i nie tylko;)
no i jeszcze ta cena;) Jak dla mnie to są grosze jeśli chodzi o takiej dobrej jakości buty;)
także czasem warto jest kupować przez internet;)
Odnośnik do komentarza
Gość burgund
Myślę, że te buty z tanisport.pl są znakomite, sama chętnie bym sobie coś takiego kupiła. Ceny tez mają przyzwoite, nawet mnie to zdziwiło, bo za markowe buty w sklepach firmowych na mieście trzeba dać o wiele więcej. No ale w sklepach internetowych jest z reguły taniej, wiec nie ma się co też dziwić.
Odnośnik do komentarza
Wygoda owszem najważniejsza, ale też nie ma co ukrywać, że dobrze też jest zainwestować w ubrania, które są zrobione z bardzo dobrej jakości materiałów, żeby wchłaniały pot. Poza tym na stronie sklepu fa-pol.pl doczytałam się, że te koszulki mają specjalne filtry, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
I dzięki temu skóra nam się wolniej starzeje.
Odnośnik do komentarza
Gość chorwatka
ja od niedawna też chodzę na fitness, czas zadbać o swoje ciało i kondycję :) kupiłam sobie z tej okazji nowe bawełniane spodnie na fitness, ale niestety to nie był dobry pomysł, ciało mało w nich oddycha więc muszę zainwestować w strój termoaktywny, oddychający, by czuć się bardziej komfortowo.:)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
tatarak napisał/a:
oj jeśli chodzi o mnie i ubranie na fitness to moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby było ono wygodne. To jest podstawowa kwestia, ale oczywiście ważne jest też to, żeby było wykonane z odpowiednich materiałów, żeby wchłaniał pot.
a ja się dopiero przymierzam do tego, żeby kupić sobie jakieś dobre ubranie na fitness. i właśnie przeglądałam ofertę tanisport.pl. wybór mają naprawdę nieziemski;)


Hehe, ja też zawsze uważałam, że jeśli chodzi o ubiór na fitness czy jakikolwiek inny rodzaj aktywności fizycznej to liczy się tylko wygoda. Ale odkąd kupiłam ciuchy na www.tanisport.pl i odkryłam, że liczy się jeszcze jakość wykonania i rodzaj materiału. No i tam to wszystko znalazłam :D
Odnośnik do komentarza
Używam koszulek termoaktywnych, dobrze się sprawdzają. Przede wszystkim oddają ciepło i szybko schną.
Jeśli chodzi o obuwie to używam butów z twardą podeszwą i troszkę wyższych, żeby stabilizowały kostki.
Najważniejsze, żeby było wygodnie.
A butów Reeboka sama jestem ciekawa, czy faktycznie formują pupę, więc również proszę o podzielenie się doświadczeniem :)
Odnośnik do komentarza

nnikita napisał/a:
rozglądałam się za butami nike i wybrałam sobie taki model www.tanisport.pl/nike/310347001_Street_Supershift/Product.aspx bardzo mi się podobają myślisz że takie będą dobre???

Ja z całą odpowiedzialnością mogę tez polecić buty Ecco Terrain. Mimo że są drogie - jak wkładasz noge - od razu wiesz za co placisz...uwaga na promocje w sklepach - mnie trafily sie buty o roznicy odcieni!

Odnośnik do komentarza
najważniejsze jest to , żeby odzież na fitness była wygodna i nie krępowała ruchów, ważne są też buty, żeby amortyzowały stawy , najlepiej jakbyś poszukała w sklepach sportowych np taniebuty.pl tam jest duży wybór ciuchów sportowych po dobrych cenach
Odnośnik do komentarza
Gość MariMari
Termoaktywny strój to fajna sprawa, warto zainwestować. Ja dopiero ostatnio przerzuciłam się ze zwykłej koszulki na oddychający top (Brubeck) i muszę przyznać, że różnica jest kolosalna. Nie dość że większy komfort, to i wygoda, bo bezszwowy, dopasowany strój nigdzie nie uciska :)
Odnośnik do komentarza
hejka
to czy ubranie jest termoaktywne czy nie to ważna sprawa jeśli lubisz czuć się dobrze podczas ćwiczeń, tez się niedawno przerzuciłam na taki strój i zdecydowanie czuję różnicę. ja nosze Brubecka, stanik, koszulka i spodenki, nosze je już pół roku, piorę często a wygladają jak nowe. Polecam!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...