Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia?


Gość Kasioolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasioolek
Chciałabym zrzucić parę kilo tu i ówdzie tylko nie wiem jakie ćwiczenia. Dodam, że ważę 75 kg i mam wzrostu 1.65 wiem, że to dużo i dlatego chcę coś zdziałać, a zresztą niedługo lato więc trzeba jakoś wyglądać na plaży:D
Odnośnik do komentarza

Wiesz moim zdaniem powinnaś wybrać ćwiczenia, które będą ci sprawiały przyjemność. I myślę, że nieważne, które ćwiczenia wybierzesz, każdy ruch powinien ci pomóc w walką ze zbędnymi kilogramami. Może spróbuj zapisać się na jakiś fitness, bo różnorodność ćwiczeń jest bardzo wskazana.
Ja bardzo lubię ćwiczenia na stepie, bo zależy mi na tym, żeby mieć jędrne nogi i pośladki.
A ostatnio znalazłam alternatywę dla stepu - fitness na trampolince. fajne co nie??
Nie wiedziałam, że w taki sposób można wykorzystać trampolinę;)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem powinnaś zacząć od biegania, chociaż 30 minut dziennie. Bieganie przede wszystkim wzmacnia wszystkie mięśnie a przy takim wysiłku można spalić co nieco ;) W domu porób sobie brzuszki, poskacz sobie na skakance. Jeśli chodzi o mnie to na boczki i brzuch kręce sobie hula hopem ok 20-30 min dziennie, uwierz mi że efekty są widoczne. Powodzenia :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...