Skocz do zawartości
Forum

6-7 kg


Gość xXMadzia05Xx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xXMadzia05Xx
Witam. Mam pewne pytnie. Ważę 57 przy wzroscie 167, i uważam że jestem gruba. Otóż, chciałabym zrzucić ok. 7-6 kg do końca tegorocznych wakacji. Mam wystający brzuch i dużą pupę. Nogi nie są moim największym problem, jakie ćwiczenia powinnam wykonywać i w jakiej kolejności, aby uzyskać pożądany efekt. Ja myslałam o wykonywaniu ćwiczen na płasi brzuch, na nogi i pośladki oraz na talię osy. Przy tym chciałam biegać, jeżdzić na rolkach i rowerze. Czy to dobry pomysł? Jaką powinnam dobrać do tego diete, a raczej czego powinnam w niej unikać. Proszę o odp. Z góry dziekuje :)
Odnośnik do komentarza
Zestaw z cwiczeniami bardzo rozsadny. Zwiekszaj stopniowo intesywnosc cwiczen, bo jesli zaplanujesz sobie dziennie kilkanascie typów cw. to pewnie nie uda Ci sie ich wykonac i mozesz sie zniechecic lub po prostu znudzic^^

Co do diety to standard: warzywa i owoce, woda mineralna. Potrawy bogate w błonnik. Unikaj tłuszczy i węglowodanów, szczególnie tych 'nabitych' w słodycze;) Jedz co 3-4 godziny małe posiłki, nie pozniej niz o 18:00. Rano sok z cytryny na pobudzenie metabolizmu.
Polecam South Beach oraz diete zwiazana z Twoja grupa krwi. Choc obie moga wymujsic na Tobie dosc istotne zmiany nawyków zywieniowych, ale przeciez o to chodzi ;) Co jeszcze hmmm... jesli czujesz sie na siłach raz w miesiacu polecam krótka 3-4 dniową głodówke, choc raczej pasowałoby nazwac ja kuracja oczyszczajaca. Z odpowiednim przygotowaniem i wyjsciem z niej. Duzo inf o tym znajdziesz w necie.
Nie rób nic na siłe i postaraj sie nie zniechecac;) Cierpliwosc sie opłaca^^
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...