Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na nogi i pośladki


Gość magdalenaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenaa
Mam pytanie. Czy ktos zna cwiczenia ktorymi szybko i latwo wyszczuple nogi i pupe? Najlepiej takie ktore moge wykonywac sama w domu, poniewaz nie mam dostepu do silowni a jestem jeszcze na utrzymaniu rodzicow i nie chce narazac ich na wielkie koszty spowodowane kupnem specjalnego urzadzenia.Waze az 65kg przy wzroscie 165cm wiec musze i chce schudnac.:( Czy skaczac cadziennie na skakance i robiac dziennie ok 50-100 przysiadow szybko wyszczuple dolne partie ciala? Prosze o pomoc...:(
Z gory dziekuje...;)
Odnośnik do komentarza
Gość sandra966
700 kcal skoki na skakance, rower stacjonarny 650, bieganie tyle samo co skakanka, 30 min skakania na skakance to minimum sukcesywnie zacznij od 20 min i zwiekszaj proporcje z tygodnia na tydzien, jezeli chodzi o efekty to ze 3 miesiace i masz figurke ale musi byc dieta, bynajmniej po sobie wiem, gdyz najwazniejsze jest bezpieczne odchudzanie sportem a nie jakiej glodowki glupisz malolat, chudniecie bezpieczne to ok. 1,5 kg tygodniowo
Odnośnik do komentarza
efekty powinny przyjsc ale musisz sie pilnowac;)

do Sandra966:
głodówki niekoniecznie dotyczą głupich małolat;) i jesli sa opdpowiednio przeprowadzone dają rezultaty nieporównywalnie wieksze niz zwykłe "zdrowe" odchudzanie bez efektu jo-jo. W styczniu po 6 dniowej głodówce zrzuciłam 5 kg kóre dzieki własciwej diecie nie wróciły. Głodówka przynosi własnie bardzo dobre efekty jesli chodzi o wyszczuplenie tych czesci ciała ale trzeba je umiec przeprowadzic;)
Odnośnik do komentarza
ja bardzo sceptycznie podchodziłam do porad na różnych portalach ale ostatnio na portalu Kobieta.pl znalazłam świetny sposób na pośladki. I faktycznie widze sporą różnice. Juz któryś raz z koli przekonuje sie, że na tym portalu naprawde ciekawie pisza. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Słyszałam, że bardzo dobrze działają ćwiczenia na trampolinie. W sumie zaskoczyłam się, że można na takim urządzeniu ćwiczyć, ale znalazłam na trampolina.org bardzo fajne ćwiczenia, nawet filmik instruktażowy mają. Fajnie byłoby mieć taka trampolinę w domu.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Burgund już kiedyś obczajałam tę stronkę i strasznie podobają mi się te ćwiczenia: miazga :-) mogłabym w sumie mieć taką trampolinę i ćwiczyć na niej zamiast na takim zwykłym stepie, który znajdziemy w każdej siłowni i na każdym fitnessie.
Myślisz, że to naprawdę tak działa na pośladki fajnie?
Odnośnik do komentarza
Oj myślę, że takie ćwiczenia na trampolinie nie tylko mogą świetnie podziałać na naszą sylwetkę, ale też mogą być super zabawą. Przynajmniej byłaby to jakaś nowość. Bardzo podoba mi się taka forma ćwiczeń na uda i nie tylko.
A może jakieś inne ćwiczenia też by się znalazł??
nie tylko, żeby poprawić wygląd naszych nóg??:)
Odnośnik do komentarza
polecę buty do modelowania dolnych partii ciała EasyTone, ja je sobie kupiłam i jestem bardo zadowolona
te buty w czasie chodzenia uaktywniają mięśnie nóg i pupy dzięki temu bez szczególnego wysiłku tylko w nich chodząc wyszczuplamy i modelujemy sylwetkę
jak się w nich chodzi regularnie to efekty czuć już po pierwszych kilku spacerach bo mięśnie są napięte jak po siłowni :yes:
Odnośnik do komentarza
Gość karolina87
A ja mogę polecić przysiady, tylko takie co kolana ugięte nie wychodzą przed stopy, bo wtedy także tyłeczek się kształtuje. No i jeszcze warto wykonywać ćwiczenia ze strony sluchajsiebie.pl

Po pierwszych ćwiczeniach czułam jak mięśnie się napinają :) działają
Odnośnik do komentarza
Gość brillance
ja chyba na bieganie nie zdecydowałabym się, bo moim zdaniem to jest dosyć trudne o ile nie technicznie to wysiłkowo mogłabym miec problem, a rowerek stacjonarnym hmm...kiedys miałam taki i przez pierwszy miesiąc nawet korzystałam, potem tylko sie kurzył i słuszył za wieszak na ubrania
Odnośnik do komentarza
Gość marysia_deko
Skakanka jest dobra ale monotonna, chyba że ćwiczysz przed telewizorem. Rowerek na nóżki, nie obciąża stawów, ostatecznie bieganie a najlepiej rolki, łyżwy, narty ale wszystko obciąża stawy kolanowe w jakimś stopniu.
Odnośnik do komentarza
Ej dziewczyny, a co myślicie o orbitreku? Bo zastanawiam się nad kupnem, koleżanka ma i bardzo sobie chwali, ale w sumie nie wiem czy to faktycznie ma sens. Jakos nie kojarzy mi się to z takim ciezkim treningiem więc nie wiem czy wogle są jakieś efekty
Odnośnik do komentarza
Gość Ania_ABCfitness
Orbitrek też jest świetną metodą na wyszczuplenie i ładne wyrzeźbienie mięśni nóg:) Trening angażuje wszystkie partie mięśni, jeśli ćwiczysz z rączkami to również górną połowę ciała. Własny sprzęt do domu możesz kupić stosunkowo niedrogo (np. Sapphire i Hop Sport mają tanie orbitreki, te pierwsze są chyba nawet ciut tańsze), moim zdaniem to fajna opcja na chłodniejsze wieczory, kiedy bieganie po parku może łatwo doprowadzić do przeziębienia.
Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy
Zdecydowanie bieganie dobrze działa na nogi i na ogólną ilość spalanych przez nas kalorii. Ja lubię także ćwiczenia na nogi i pośladki Ewy Chodakowskiej - nawet spokojny program Skalpel jest bardzo skuteczny.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...