Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na uda?


Gość EwelaAa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Moim problemem są grube uda i chciałabym je jakoś wyszczuplić do wakacji. Jednak moim typem figury jest 'gruszka' więc muszę się pogodzić, że one za szczupłe nie będą.
Codziennie ćwiczę i staram się ograniczać jedzenie chociaż fakt- czasem zjem coś mniej dietetycznego i mam chwile słabości na słodycze ; )
Staram się jak nawięcej ćwiczyć i być jak najwięcej aktywna. Obecnie ćwiczę 'Ćwiczenia na uda i pośladki' z tego serwisu, ale codziennie to tylko 1 i 4 ćwiczenie, częściej trzecie, reszta rzadko ... [już 4 tydzień] ale oprócz tego dużo się rozciągam i ćwicze inne pojedyńcze ćwiczenia : ) Do tego często też jeżdżę na rowerze i rolkach, gram w tenisa stołowego i piłke nożną.
No i choć tyle ćwicze uda moje dalej nie są zabardzo wysportowane...jest tłuszczyk, niestety jest.
I stąd moja prośba: znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na uda, może coś do diety lub inne skuteczne porady? ; ) jak już wcześniej napisałam do wakacjichcę mieć je szczuplejsze.

p.s. nie wcieram w siebie żadnych kosmetyków wyszczuplających, jakby się to do czegoś przydało ; )

p.s. 2- mam 14 lat.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...