Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na nogi


Gość TancerkaTT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TancerkaTT
Zabrałam się do zestawu "ćwiczenia na nogi i pośladki" czy jakoś tak:) I mam pytanie: Czy ktoś z Was wie, czy jeśli pominę całkowicie 1 i ograniczę 7 ćwiczenie osiągnę widoczne rezultaty? Bo niestety mam bardzo słabe kolana i lekarz zabronił mi przeciążania i przemęczanie ich:no: A zależy mi na ładnych nóżkach i nawet lubię je męczyć;), jednak ze względów zdrowotnych nie wolno mi wykonywać pewnych ćwiczeń... Jak myślicie czy robienie reszty ma sens...?:(
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
na pewno osiagniesz rezultaty :) moze tylko troszke wolniej bo krzeselko i przysiady to "mocne" cwiczenia ktore bardzo szybko ksztaltuja nozki :) ale jesli nie masz przeciwskazan to wyprobuj sobie steper na silowni ..przy malym oporze ale za to dluzej cwiczac (ja cwiczylam tak godzinke non stop) nozki sie slicznie wyszczuplaja...i do bardzo szybko widac :) ja po tygodniu mialam juz naprawde widoczne rezultaty po steperze :) a ta na marginesie , skoro masz problemy z kolankami to moze sprobuj poprosic lekarza zeby Ci dal skierowanie na rehabilitacje i bedziesz miala steper za darmo :):D
Odnośnik do komentarza
Gość TancerkaTT
Dzięki za poradę:) Bo nawet reszta ćwiczeń obciąża kolana, a co dopiero przysiady i krzesełko. Więc ich nie mogę wykonywać ale będę ćwiczyć :D bo wiem, że mam po co B) Ja mam w domu orbitrek. Chyba niewiele różni się on od steppera, prawda? W każdym razie biegam na nim (jak nie zapomnę:rol:) Dzieki jeszcze raz. Pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
nie ma za co :) a orbitrek tez jest super :) i bardzo skuteczny..tez na nim cwicze na silowni i efekty sa tez swietne :) tylko wazne zeby wykonywac trening dluzej niz pol godzinki bo dopiero wtedy zaczyna ruszac spalanie tkanki tluszczowej :) ..przynjammniej mi na redukcji wlasnie tej tkanki zalezy hehe :smilewinkgrin: :D rowniez pozdrawiam :):D
Odnośnik do komentarza
Już sama nie wiem co mysleć o stepperze.. Otóż chodze na siłownie i w domu mam stepper ale moja "instruktorka" powiedziała mi że stepper nabija mięśnie a nie wyszczupla. Proszę pomóżcie juz nie wiem czy ta kobitka mi gada takie rzeczy zebym wiecej do niej chodzila i placila gruba kase za cwiczenia i przyrzady kto rych nie posiadam?:confused:

Pozdr
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...