Skocz do zawartości
Forum

Odżywki białkowe na odchudzanie?


Gość adelka555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość butterfly888

Dokładnie, jak zaczniesz wcinać odżywki białkowe spalisz tłusz owszem, ale i zbudujesz mięśnie, a wraz z nimi przybęcie ci kilogramów. Np. taka kreatyna czy somatodrol to odżywki na masę głównie dla mężczyzn. Kobietom raczej niezalecane :)

Odnośnik do komentarza

Kupowanie odżywek białkowych nie ma sensu. To są zamienniki dla posiłku. Nie mają one jednak wiele więcej, niż samo białko, a nie tylko ono jest potrzebne organizmowi. Poza tym nie poleca się tego, jeżeli chcesz schudnąć. Jeżeli nie masz wyjścia, bo np. nie masz czasu gotować sobie posiłków wcześniej, to jest to jakieś wyjście, ale myślę, że znajdziesz w ciągu dnia czas żeby zrobić sobie jedzenie na następny dzień ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Foreverslim należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne

Odnośnik do komentarza

Polecam w takim przypadku przejrzeć sobie odżywki na masę:
https://swiatsupli.pl/pl/106-odzywki-na-mase-gainery
Wybierając odżywki na masę, warto zwrócić uwagę na kreatynę. Jest to substancja odpowiadająca głównie za przemiany ATP – substancji, która stanowi ważne źródło energii w przypadku krótkotrwałych procesów wysiłkowych.

Najlepiej jednak dopasować odżywkę pod siebie
do swojego treningu
do wagi
do aktywności

Jesli nie wiesz na co się zdecydować tak do końca, polecam zadzwonić do gości w sklepie na jaki Ci dałem namiar. Powinni Ci doradzić najlepsze odżywki.

Odnośnik do komentarza

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Do swojej figury wróciłam w 3 miesiące od czasu jak skończyłam karmić. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...