Skocz do zawartości
Forum

zielona kawa na odchudzanie


Gość prox

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie kawa zielona nie jest dobrym pomysłem jako środek do odchudzania. Wiele dziewczyn ją zachwala, ale sporo też krytykuję. Uważam, że jak już chcecie pić kawę to dla własnej przyjemności. Ja kupuję sobie kawę czy to w specjalny sklepie stacjonarnym czy też takim http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Kawa-ziarnista_Segafredo-203.html interentowym i delektuję się smakie, a na odchudzanie to odpowiednia dieta i ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie ma to sens trzeba jedynie wiedziec po co sie jej uzywa i w jakich okolicznosciach. Stosowalam ekstrakt w postaci kapsulek iq green, skutecznie obnizyly one moje laknienie a dodatkowo zwiekszyly metabolizm.. Oczywiscie dodatkowo prowadzilam odpowiednia diete nie ma tak latwo niestety. :D

Odnośnik do komentarza

~kamaRR
Fakt to co się je jest bardzo bardzo ważne, ale dla niektórych osób jest ciężko kontrolować to jak często się je i jak dużo. Dlatego myślę, że takie preparaty jak iq green mogą nieco w tym pomóc.

Cześć ! :) Słuchaj powiedz mi kochana gdzie mogę kupić te tabsy iq green? Pytałam w aptece, ale neistety ich nie mają a z allegro nie chce takich rzeczy zamawiać ;( POMOŻESZ?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...