Skocz do zawartości
Forum

Dieta trzydniowa


Gość mirka40

Rekomendowane odpowiedzi

hej
własnie jestem 2 dzien na diecie 3 dniowej. Poki co jest okey.Nawet niezle mi idzie.Nawet smaczne menu jakie wyczytałam. Dlatego 3 dniowa bo do sylwestra musze troche zgubic!!!
podsyłam link, dziewczyny też podeślijcie coś jak macie.



Pozdrawiam.
Mirka.
Odnośnik do komentarza
Gość zgubicsiebie
Wszystko co trwa krótko i jest tak ubogie w wartości odżywcze wróci do Ciebie i to ze zdwojoną siłą. Wszystko co zgubisz na tej "diecie" wróci do Ciebie. Jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych diet jakie widziałam.

Proponuję zacząć prawdziwą dietę długo terminową bogatą we wszystko co potrzebne do normalnego funkcjonowania. Jak jest co gubić to proponuję zacząć trenować.
Odnośnik do komentarza
W 3 dni to niewiele można zdziałać, jeśli chodzi o odchudzanie. Jak chce się długotrwałych efektów, to trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się więcej ruszać. Polecam dietę Montignaca, jesz normalnie, jeśli chodzi o proporcje, tylko trzeba przestrzegać pewnych zasad żywieniowych i tyle.
Odnośnik do komentarza
A czy dieta nie może być już na stałe ? :) poza tym czym jest tak naprawdę dieta niczym innym jak zdrowym i rozsądnym odżywianiem. Naprawdę można sobie ułożyć ją taką która będzie smaczna i przyjemna nawet nie ma potrzeby wyrzekania się słodkości można je robić samemu w zdrowej postaci.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...