Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na odchudzanie a zdrowie


Gość dziaka92

Rekomendowane odpowiedzi

O tym powinnaś przeczytać w ulotce, ale prawda jest taka, że te wszystkie suplementy do odchudzania są do niczego - więcej warzyw, owoców, zamienić tłuszcze zwierzęce na roślinne (olej rzepakowy dzięki omega-3 wspomaga walkę z kilogramami), zamienić białe pieczywo na ciemne, dużo pić, jeść mniej i ostatni posiłek jeść na 3 godziny przed snem i do tego aktywny tryb życia i wystarczy :)
Odnośnik do komentarza
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, skąd się bierze nadwaga. Gdy już przyswoisz sobie odpowiedź, której oczywistość nieraz aż boli, to droga do zrzucenia zbędnych kilogramów będzie prostsza. Oczywiście jeśli kilka typowych zachowań związanych z ograniczeniem przyjmowania kalorii i zwiększonym ruchem nie przynosi efektu, trzeba się zdiagnozować. No i w przypadku nieprawidłowości nie da się wiele zdziałać bez pomocy kogoś, kto jest w stanie pomóc.
Odnośnik do komentarza
Gość esperanza94

Ostatnio postanowiłam pójść na kurs odchudzania do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Maurelii_pl
Znajoma korzystała z tabletek firmy Olimp Therm Line. I szczerze powiedziawszy w połączeniu z dobrą dietą, ćwiczeniami efekty były rewelacyjne. Poczytaj o tym produkcie. Jest dość popularny.
Odnośnik do komentarza
Gość brillance
takie tabletki mogą zarówno powodować alergie jak również inne problemy zdrowotne, dlatego ja w ogóle odradzałabym Ci coś takiego stosować, lepiej zwiększyć aktywność fizyczną niż korzystać z takich specyfików
Odnośnik do komentarza
Przez kilka lat borykam się z problemem nadwagi, dotąd nie brałam żadnych suplementów na odchudzanie, koleżanka piła jakieś herbatki , brała tabletki, a efektów za bardzo nie było widać. Do tej pory polegałam na ćwiczeniach i zdrowej diecie, mimo to nie zawsze udaje mi się utrzymać moją wymarzoną wagę. Widzę tutaj kilka pozytywnych opinii na temat tej zielonej kawy, może powinnam spróbować jak na mnie by to podziałało.
Odnośnik do komentarza
Gość Małogosia.

Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są tabletki Novoslim. Wcześniej próbowałam innych środków i był problem z odchudzaniem. Dopiero po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że mało jest skutecznych środków na odchudzanie. Novoslim brałam przez trzy miesiące tak jak zalecał lekarz i w sumie zrzuciłam 16 kilogramów. Ale nie musicie iść do lekarza, bo ten lek jest bez recepty i można go spokojnie brać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...