Skocz do zawartości
Forum

Dieta


Gość Karolcia1993

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolcia1993
Hej. Mam 17 lat. Ważę 61kg a mój wzrost to 164cm. Wiem że dobrze warze ale chciałabym schudnąć. Mój brzuch jest wielki jak balon. Pomóżcie mi wybrać jakąś dietę. Błagam!!!
Ostatnio zaczęłam ćwiczyć. A żadnej diety nie mogę dla siebie znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, dobrze będzie, jeżeli obejrzy Cię specjalista. Nie masz nadwagi, także pewnie masz problemy z drobnymi defektami Twojej figury, a dietetyk przynajmniej pomoże Ci ustalić co robić, żeby uzyskać idealną sylwetkę. Dobrzy specjaliści pracują w Centrum Medycznym Vimed, gdzie będziesz dodatkowo po stałą opieką lekarza, także schudniesz zdrowo, no i na pewno skutecznie.
Odnośnik do komentarza
A mnie się wydaje, że warto by było wprowadzic dietę paleolityczną. Sama stosuje ja od niedawna i jestem naprawde bardzo zadowolona. Dieta paleolityczna zakłada, że powinnismy jeść podobnie do naszych przodków. A to oznacza duzo mięsa, ryb, warzyw i owoców.

Ja powoli chudnę, a wcale nie czuję się głodna. I to chyba oznacza, że ta dieta jest fizjologiczna i zdrowa. jej zwolennicy twierdzą, że powinno sie ja stosowac przez całe zycie, co nie jest problemem, skoro dieta nie ogranicza nas ilościowo. Z wybranych produktów możemy jeśc naprawdę spore porcje.

W razie pytań pisz - chętnie odpowiem na pytania. Warto chcoiaz spróbować, bo dieta jest smaczna i skuteczna :)
Odnośnik do komentarza
Myśę podobnie jak poi - dieta paleolityczna powinna się u Ciebie sprawdzić. Przede wszystkim dlatego, że chcesz po prostu troche schudnąc i zrzucić brzuszek ;) Dieta paleo ze względu na to, że zawiera duże ilości surowych warzyw i owoców jest bardszo dobrym źródłem błonnika. Błonnik usprawnia prace jelit, wszystko szybko przez nie przelatuje, a brzuch robi się płaski :-)
Ja naprawdę byłam zadowolona z diety i polecam.
Efekty na pewno zauważysz!
Odnośnik do komentarza
Najlepiej jak poczytasz sobie o różnych dietach i wybierzesz coś najlepszego dla Ciebie. Diety działają przeróżnie, Dukan polega na spożywaniu dużych ilości białka. Dieta oparta na grupie krwi działa na zasadach dobierania posiłków i pokarmów patrząc na grupę krwi. Informacji masz w necie mnóstwo. Moja kumpela jest na diecie 36s i też sobie bardzo chwali, po prostu wybierz coś najodpowiedniejszego dla siebie i nie głodź się bo to nic nie da. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
No, ja myślę, że nie ma co przeglądać różnych diet i wybierać najlepszej, jeżeli się na tym nie znasz. W gazetach, na portalach internetowych pojawia się sporo bezsensownych jadłospisów. Na przykład dieta kapuściana, 1000kcal, ostatnio widział nawet o jedzeniu w zależności od fazy księżyca (!) Trzeba stosować taką dietę, która jest zdrowa, jej stosowanie jest uzasadnione i co najważniejsze, nadaje się do stosowania przez całe życie. Wlaśnie dlatego ja zawsze zachęcam do stosowania diety paleo.
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Teraz można się pogubić w ilości tych wszystkich diet. Również jestem zdania, że dobrze jest przejrzeć różne diety. W książce "Które diety naprawdę działają" znajdziesz sporo ciekawych rozwiązań. Książkę można za darmo ściągnąć ze strony wydawnictwa alehistorie.pl Dzięki niej na pewno uda Ci się wybrać ten najlepszy sposób na schudnięcie.
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
Moim zdaniem najlepiej spróbować różnych diet albo dobrać sobie pod kątem swoich upodobań smakowych itp. Ja próbowałam kilku, schudłam łącznie 5 kg, ale dalej waga ani drgnęła. Teraz jestem na Cambridge, 6 kg za mną, jeszcze 4 i będzie idealnie :)
Odnośnik do komentarza
A może pomyślisz nad turnusem odchudzającym? Możesz na przykład przejrzeć ofertę Primavera SPA. Mają ciekawe propozycje jeżeli chodzi o odchudzanie tego typu. Może to Ci pomoże zrzucić ten zbędny tłuszczyk.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...