Skocz do zawartości
Forum

Jakie przyprawy są najzdrowsze?


Gość szisza

Rekomendowane odpowiedzi

ja lubię pikantne potrawy. Dużo pieprzu używam ogólnie. Poza tym paprykę. Zioła też lubię, ale nie tak bardzo jak pieprz właśnie. Przez ten ostatni niestety kiepsko mi idzie zdrowe żywienie, bo jak President wypuścił Camemberta z pieprzem, to przynajmniej dwa kartoniki w tygodniu zjadam ...
Odnośnik do komentarza

Polecam

Szałwię - zawiera bardzo dużo witaminy C oraz oleje eteryczne. Świeżą szałwię dodawać możesz do warzyw i marynat. Nie oszczędzaj jej przy przygotowywaniu zup, potraw z mięs czy sosów. Przy grillowaniu dodaj do szaszłyków. Ma gorzkawy smak, dlatego z tą przyprawą zachowaj umiar.
Jak również kminek - używaj go do wszystkich ciężkostrawnych i tłustych potraw. Nie szczędź przy gotowaniu kapusty, czy grochu oraz potraw smażonych. Ma działanie łagodzące na nasz układ trawienny. Nasiona kminku odświeżają oddech.
Bardzo duże zneczenie pod względem zdrowotności ma pochodzenie przypraw: https://planteon.pl - polecam to miejsce, kupisz tam certyfikowane przyprawy z bezpiecznych upraw.

Odnośnik do komentarza

Osobiście wybieram naturalne przyprawy z zaufanego źródła, bo wiadomo, że każda przyprawa musi mieć odpowiednio utrzymujący się aromat i smak. Bazylia, tymianek, pieprz - bo bez niego żadna potrawa nie ma charakteru. Wybrałam źródło Natural Expert - wysyłka szybka, a towar pierwsza klasa ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...