Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla faceta?


Gość jodymore

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chcialam sie zapytac o jakas skuteczna diete dla mojego faceta.. Troche mu sie przytylo i coraz mniej mi to odpowiada ;P Chcialabym zeby zgubil jakies 5-7 kg.. ma tez troche brzuszka co takze nie wyglada zbyt atrakcyjnie. Jakie poleciacie skuteczne srodki walki z tymi uciazeniami? :)
Odnośnik do komentarza
Powinna mu się spodobać dieta Królów - nie ma tu ograniczeń jeśli chodzi o jedzenie co mężczyznom bardzo odpowiada. Jak wygląda ta dieta każdy może sam sie przekonać indywidualnie bo dietetyk każdemu rozpisuje dietę wg, preferencji i możliwości zdrowotnych. Na stronie studio zdrowia wypełnia się ankietę i w ciągu chyba nawet 2 dni on odpowiada...nieodpłatnie więc zobaczyć warto :)
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem nie warto stosować żadnych cudownych diet, tylko po prostu powinien odżywiać się racjonalnie. Bez słodyczy i zbyt dużej ilości kalorii. Do tego odpowiedni trening oraz suplement, np. proszek zasadowy Langsteiner, dzięki któremu nie będzie miał takiego apetytu, a dodatkowo przyspieszy mu on przemianę materii. W taki sposób na pewno zrzuci zbędne kilogramy.
Odnośnik do komentarza
Dla faceta możesz sobie spróbować slimgreen. On ma zieloną kawę i zieloną herbatę. Mogą go tez łykać kobiety. No i co ważne oprócz tego, że odchudza pomaga w walce z wolnymi rodnikami, więc będzie pomagał i na układ krążenia, ogólnie na samopoczucie. Bierze się tylko jedną tabletkę raz dziennie, więc nie będzie marudził. Może to go bardziej zachęcie, bo mam wrażenie, że mężczyzn trudniej zachęcić do wzięcia czegoś na odchudzanie niż kobiety. Nie macie tak ze swoimi???

Podaję skład _ Slimgreen
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy 400 mg
W tym CGA 180 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty 260 mg
W tym EGCG 180 mg
Odnośnik do komentarza
ja uważam, że facet zdecydowanie powinien się ruszać, wtedy szybko straci na wadze , faceci lubia takie gry zespołowe, poza tym, uważam, że warto zmotywować faceta i n razem chodzic na siłownię , lub zaproponować może wspólny wyjazd na wczasy odchudzające, uważam, że to w przypadku faceta mogłoby sie sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Dieta dla mężczyzny nie musi się zasadniczo niczym również od tej dla kobiety :) powinna być ona dopasowana indywidualnie do potrzeb jego organizmu wiek/waga/aktywność fizyczna itd. Co do zgubienia brzuszka to podczas diety i ćwiczeń to zgubi on wszędzie po trochu tłuszczyku :)
Odnośnik do komentarza

Mój facet od jakiegoś czasu ćwiczy 60 minut dziennie i znacznie ograniczył jedzenie. Z tego co wiem ma też zamiar iść na kriolipolizę by pozbyć się tłuszczu z brzucha i nóg. Cieszę się, że w końcu zaczął dbać o siebie bo jego waga w ostatnim czasie strasznie wzrosła i nie wiedziałam co się z nim dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...