Skocz do zawartości
Forum

przy odchudzaniu witaminy!


Gość mgielka

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny wiecie, że przy odchudzaniu trzeba łykać witaminy? nikt o tym nie mówi, mnie oświeciła lekarka, jak poszłam, bo ciągle czułam się zmęczona i przygnębiona i nic nie chciało mi sie robic, po prostu nie mialam sily...teraz wiem, że to niedobór żelaza spowodowany dietą!!! a myslalam, ze odchudzam sie lagodnie..pilam przez tydzien Floradix i już troche lepiej sie czuje, nie zamierzam odstawic, bo ten brak energi mnie dobijał, no a poza tym, to preparat jest specjalne dla odchudzajacych i nawet dla wegetarian,nic zwierzęcego ani żadnej chemii, i dobry ma smak..od razu lepiej sie czuje, takze mnie bardzo pomogl, nie myslalam, ze odchudzaniem tak mozna sie zalatwic..nikt o tym nie mowi..a tyle się trabi o suplementach, a one tez podobno wyplukuja witaminy z organizmu!! aha i podobno jakies produkty zywnościowe tez utrudniaja wchlaniania zelaza, wiecie moze jakie to? mleko na pewno.. jak mam ulozyc diete by mi sie to znow nie przytrafilo?
Odnośnik do komentarza
Jak najbardziej warto zażywać w czasie odchudzania witaminy. Ja stosuję zawsze suplementy witaminowe - są bezpieczne i naprawdę pomagają. Moje ulubione to CaliVita, zawsze kupuję je na suplementydiety.istore.pl, bo maja tam najwiekszy wybór. Polecam wszystkim, którzy się odchudzają i chcą zadbać o swoje zdrowie.
Odnośnik do komentarza
Ja się dowiedziałam o tym w dość przykry sposób kiedy okres mi się zatrzymał, garściami wypadały włosy, ale za to schudłam. Teraz już taka głupia nie jestem i przy ostatniej diecie dorzuciłam do zestawu vitabox. On ma kompleks witamin i minerałów. Poprzedniego numeru nie zamierzam powtórzyć ;)
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny, jeżeli stosuje się zdrową, zbilansowaną dietę, to łykanie suplementów diety z witaminami i minerałami jest zupełnie zbędne. Co innego, jeżeli bawicie się w diety typu 1000 kcal...
Ja stosuję dietę paleo i to właśnie jest zdrowa dieta, którą można stosować przez całe życie. Jem mięso, ryby oraz dużo warzyw i owoców, które dostarczają mojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a przy tym naprawdę ładnie chudnę Trzeba po prostu odchudzać się z głową.
Odnośnik do komentarza
witaminy tylko przy niedoborze. Ale jak jesteście na diecie w której brakuje pewnego mikroelementu lub witaminy , można ją łykać. Tylko trzeba też pamiętać że niektóre witaminy tzw. "rozpuszczalne w tłuszczach" w nadmiarze szkodzą. Dlatego najlepiej przemyśleć dietę zanim się ją zacznie. :rol:
Odnośnik do komentarza
lesson9 napisał/a:
witaminy tylko przy niedoborze. Ale jak jesteście na diecie w której brakuje pewnego mikroelementu lub witaminy , można ją łykać. Tylko trzeba też pamiętać że niektóre witaminy tzw. "rozpuszczalne w tłuszczach" w nadmiarze szkodzą. Dlatego najlepiej przemyśleć dietę zanim się ją zacznie. :rol:


to dotyczy witaminy A, D i E z tego co pamiętam. I masz rację, z nimi trzeba ostrożnie.
Odnośnik do komentarza
Ja też uważam, że witaminy trzeba zażywać w czasie diety. Jest to podstawa. Oprócz nich piję też wodę z dużą zawartością składników mineralnych takich jak: wapń, magnez, potas. Najbardziej lubię Wielką Pieniawę, bo dodatkowo ma fajny smak.
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Witaminy w czasie diety są imho ważne, jeśli odstawiamy sporo róznych produktów i nagle zaprzestajemy dostarczać niektóre witaminy to może się to negatywnie odbić na zdrowiu. Na dzień dobry często pojawia się problem zmęczenia itp a to np. braki w składnikach typu magnez itd. Także jak ktoś ma faktycznie dość rygorystyczną dietę której się trzyma to dobrze jest brać dodatkowe witaminy lub jeść coś co jest bogate w różne składniki, jeśli dieta pozwala. Ważne by nie niszczyć sobie zdrowia dietą!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...