Skocz do zawartości
Forum

Tabletki odchudzające


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę powiedzieć tak, używałam tabletek różnych, zjadałam je tak tak były zalecane i niestety moja waga ani drgnęła. Natomiast mój żołądek tak, nabawiłam się poważnych problemów z układem pokarmowym. naprawdę nie polecam. Teraz mam dietę zdrową, nie katuję się głodówkami, chodzę na spacery ( szybkie) i zainwestowałam z zabiegi odchudzające. W salonach jest dużo takich ofert, ja wykonałam 6 zab Ultracontur w centrum kosmetyki estetycznej w Krakowie i do po cenie promocyjnej. Zrzuciłam 14 kg. Nie znam lepszego sposobu :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Hej ;) Ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie Hydroxycut Hardcore. Wybór podobnych produktów jest spory, ale ten doradziła mi pani z mmo.pl gdy zagadałam do niej na podane na stronce gg :P Teraz muszę poczekac ze dwa dni na dostawę, zacznę używać i dam znać czy działa ;)
Odnośnik do komentarza
Generalnie działanie spalaczy opiera się też na ruchu i diecie. Barzdo duży wybór suplementów wspomagających odchudzanie mają na stronie hellhound.pl. Sama nie raz tam coś zamawiałam, ale głównie z witamin. Jeśli się na coś zdecydujesz, to pamiętaj, że same spalacze nie wystarczą. Trzeba zadbać o skórę, żeby nie zwiotczała. Grunt to aktywność.
Odnośnik do komentarza

Grunt to dobra dieta, a potem ewentualnie aktywność. Znane są przypadki, gdy ludzie prowadząc normalny, tryb życia, z minimum ruchu, chudli, ponieważ przechodzili na dietę zgodną z ich trawiennymi możliwościami. Po prostu jedli to, co dobrze im służyło, unikając pokarmów sprawiających trudności trawienne. Każdy ma swój "kod" i pokarmy dla siebie. I tutaj wkracza prawdziwa medycyna.

Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Zamiast bawić się w zażywanie tabletek odchudzających powinnaś pomyśleć o wprowadzeniu w swoje menu czegoś takiego jak zdrowe odżywianie. Przestań jeść słodycze, jedz regularnie - często ale w małych porcjach, jedz dużo witamin, owoców niskocukrowych (zero bananów), potraw niskotłuszczowych; pij dużo wody. A wtedy gwarantuję Ci, że żadne tabletki na odchudzanie nie będą Ci potrzebne. No i pamiętaj o ruszaniu się, jogging z rana dobrze by zrobił
Odnośnik do komentarza
wiecie co...ja coś nie moge uwierzyć w te tabletki (samo)odchudzające. Rozumiem, że dieta + tabletki odchudzające = większy efekt. I tu zgoda. Ja stosuje dietę i biorę do tego Zelixe (kupuje w Aptece za Grosze w Wa-wie za 54zł). Czyli mniej jem, a tabletki sprawiają że w ogóle mi sie mniej chce jeść. W 1 m-c schudłąm 5,5 kg i jest super:-)
To taki mój komentarz do tego wątku;-)

Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Ja bym uważała z tym tabletkami odchudzającymi, nie do końca wiadomo jaki mają wpływ na nasze zdrowie. Jeśli się odchudzać to tylko naturalnie, czyli zwykła dieta oraz ćwiczenia., Może efekty nie będą tak spektakularne jak w przypadku kuracji farmakologicznej ale na pewno będzie to z korzyścią dla zdrowia. Jeśli już chce się łykać jakieś tabletki to może spróbować z suplementami diety, np. takie Bio Cla. Jest w miarę skuteczne, bezpieczne i tanie. W aptece Juventa w łódzkiej manufakturze kosztuje ok. 45 zł, więc całkiem nieźle.
Odnośnik do komentarza
Jedyne tabletki na odchudzanie jakie kiedykolwiek brałam to chrom lata temu. Byłam świrniętą nastolatką i chciałam szybko schudnąć.
W sumie schudłam ale nie wiem czy była to zasługa chromu czy diety na której byłam.
Zamiast jednak faszerować się tabletkami lepiej ćwiczyć, tak jak ja teraz. Regularnie chodzę na zumbę do Fitness Parku (to lepsze niż siłownia :P). Regularnie też piję 1,5l wody dziennie no i nie objadam się słodyczami.
Dobrze odpuścić też sobie białe pieczywo i w ogóle wszystko, co pszenne.
Pszenica i mąka sa bowiem zabójcami zgrabnej sylwetki :)
Odnośnik do komentarza
a co sądzicie o Linei ??
słyszałam,że to tabletki 3 w 1 - ograniczają łaknienie, przyspieszaja metabolizm węglowodanów i pomagaja spalić tkankę tłuszczową..
to brzmi całkiem fajnie i chyba dobrze rozpoczac odchudzanie z czymś takim.

???
Odnośnik do komentarza
biorę już ponad dwa tyg i jestem bardzo zadowolona.
zjadam 5 małych posiłków dziennie. chodze na basen lub biegam no i jak wczoraj weszłam na wagę to mam 4 kg mniej !! szybciej niż się spodziewalam. no i czuję się tak lekko :)
ale to jeszcze nie tyle kilogramów ile chce zrzucic,więc nadal walczę :D
Odnośnik do komentarza
Gość misiaczek1412
Ja stosuję preparat ForeverSlim. Schudłam na nim 15 kg w 2 miesiące.

Wiadomo, że aby schudnąć trzeba jeść mniej, mniej kalorycznie i wzmocnić spalanie. Żaden cudowny środek tego sam za nas nie zrobi.

Gwarantuję, że w połaczeniu z odrobiną ruchu (ale systematycznie!) mozna dośc szybko osiagnąc fantastyczne efekty.
Odnośnik do komentarza
Ja również schudłam dzięki tym tabletkom, o których pisze misiaczek. Zgubiłam 17 kg :) Dla mnie to nie lada wyczyn :) Podniosła się moja samoocena a przede wszystkim poprawił się mój metabolizm i zniknął cellulit :) Jestem bardzo zadowolona :)
Odnośnik do komentarza
Ja nie wierzę w te cud tabletki odchudzające. Nie używam ich i nie wierzę, że coś bym na nich mogła schudnąć. Ważne jest zdrowe odżywianie i ruch. Podczas odchudzania jedynie przyjmuję witaminy i nic więcej. Nie widzę sensu kupowania tych tabletek odchudzających żeby rozwalać sobie żołądek. Jedyne co odchudzają i to bardzo skutecznie to portfel.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...