Skocz do zawartości
Forum

Odchudzajmy się razem !


Gość Misia0014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Postanowiłam dodać ten temat, bo zbliża się lato, więc każda chciałaby zrzucić kilka zbędnych kilogramów. A myślę, że teraz pogoda nadaje się doskonale. Chciałabym, abyśmy opowiadały sobie ile ćwiczyłyśmy danego dnia, jak dużo słodyczy zjadłyśmy (bo w moim przypadku ich całkowite wykluczenie będzie trudne:P) i co zjadłyśmy niezbyt zdrowego (np. fast-food, chipsy). Myślę, że razem lepiej się zmobilizujemy i uda nam się osiągnąć sukces. Wiem, że były podobne już tematy, ale chciałabym otworzyć nowy. Mogłybyśmy udzielać sobie wsparcia i potrzebnych rad. Czekam na jak najwięcej chętnych:)
Misia0014
Odnośnik do komentarza
Ja sobie robię 3 dniową głodówkę w ten weekend...taka poswiąteczną^^
Planowałam dłuzszą, ale nie czuje sie teraz na siłach. Moze w okolicach czerwca zdobędę się na 10-14 dni.
No i od przyszłego tygodnia znowu meczę a6w, bo miałam prawie 4 miesiace przerwy od tego zestawu. Ktos moze planuje zacząc? Jesli sie robi 1 raz to samemu jest cięzko, wiec jak coś to moge potowarzyszyć ' w bólu';)
A dzis z cwiczeniami skromnie...marne 20 minut na pare serii z cwiczen na uda i posladki. Ostatnio zebrałam sie w sobie i robie to regularnie dzien w dzien i musze przyznac, ze widac róznice. Ciekawe tylko jak długo wytrzymam w takiej mobilizacji:lol:
Odnośnik do komentarza
dzisiaj zjadlam tylko troszke. a mianowicie 2opakowania owocowych gum do rzucia (tak je uwielbiam), wypilam puszke coli light, talerz zupki i kanapeczke. a z tych mniej zdrowych to zapomnialam sie troche w szql i pochlonelysmy z kolezankami 2paczki bake rollsow:lol: z cwiczeniami narazie ciezko. jak dso tej pory to pedzilam za autobusem i to na tyle:lol: ale mam w planach mase cwiczen na uda i na posladki oraz na miesnie brzucha;)
Odnośnik do komentarza
ja już dawno sobie odpuściłam a6w, bo jak na moją kondycję to trochę za ciężko:P raczej wybiorę rower:P dzisiaj trochę skakałam na skakance i spacerowałam po lesie:P a tak poza tym to jem normalnie, ale staram się ograniczyć słodycze:P mam nadzieję, że coś mi się uda. mam takie pytanko do was. ile czasu powinnam jeździć rowerem, np. co drugi dzień, żeby schudnąć powiedzmy 5-8 kg?? nie bardzo wiem gdzie się o to pytać:P
Odnośnik do komentarza
aa mam jeszcze jedno pytanie:) czy bieganie pomogłoby mi schudnąć? gdybym biegała ok. 400m (jedno kółko stadionu w mojej miejscowości), zwiększając co następny raz o kolejne 200 lub 400, trzy razy w tygodniu przez pewien czas, to byłyby znaczne rezultaty??
Odnośnik do komentarza
z tym rowerem to nie jestem pewna ale mysle ze mozesz zaczac od 30-40min dziennie. swoja droga to jesli ci czas pozwoli to mozesz jezdzic (jesli chodzi o rowerek stacjonarny) nawet kilka razy dziennie bo wiadomo ze jazda na roweru do bardzo meczacych nie nalezy. jest wrecz przyjemna:D a co do biegania to oczywiscie ze pomoze ci schudnac. na poczatke 3 razy w tyg. moze byc ale z czasem jak juz nie bedziesz sie tak meczyc zwieksz ta liczbe do4 a nawet 5 razy w tyg. i najlepiej jest biegac ok.30-40 min bo tak naprawde to nagromadzona tkanke tluszczowa zaczynamy spalac dopiero po ok.20min a wczesniej spalamy to co zjadlysmy akurat danego dnia:D rozumiesz co mam na mysli?;)
Odnośnik do komentarza
Duzo.
Mozesz jezdzic poł dnia na rowerze przez miesiac dzien w dzien, jesc jak słon i nie zrzucisz nic.
wez no sie ogarnij jak piszesz posta, bo nijak sie do niego odniesc nie mozna.

Misia0014: rzeczywiscie z tym bieganiem to musisz nieco wiecej czasu poswiecic, nawet na poczatku. Pierwszy tydzien od 10 minut...po 4-5 dniach juz z kondycja jest lepiej ( wiem po sobie- gdy ja zaczynałam biegac moja kondycja była hehe zenująca, ale po kilku dniach było widac postepy). Sama tak zaczynałam, potem codziennie ( bo to były wakacje)juz po co najmniej 30 minut.
Odnośnik do komentarza
Shelby spokoj no stres:lol: na takich ludzi nie ma rady. co do twojego "balalala" :lol: pytania to skad my to mamy wiedziec. ja nie jestem jasnowidzem i podejrzewam ze inni zapewne tez nie sa. a pozatymbez inteligencji jaka posiadamy zapewne nie moglybysmy rozszyfrowac twojego pytania bo jest ono hmm...troche nie po polsku:lol: przepraszam ale nie moge sie powstrzymac:lol:
Odnośnik do komentarza
no właśnie tak było z a6w. ćwiczyłam, bo wiedziałam, że to mi może pomóc, ale to było straasznie trudne i dość nudne, więc zrezygnowałam. ale teraz zapisałam się z kumpelami na zajęcia taneczne w naszej szkole, to może też coś mi się uda :D a rower to sobie myślę 3-4 razy w tyg. ok. 20-30 min.:D
Odnośnik do komentarza
Ja od kilku dni cwicze ABS 8 minut na brzuch, nogi i posladki, i muszę przyznac, ze dobre to jest^^
Wczesniej jakoś nie byłam przekonana, wolalam sama układać sobie cwiczenia, ale czuje po nich, że miesnie pracowały, wiec chyba będę je kontynuować. Nie zajmują dużo czasu i nie są aż tak monotonne jak niektore zestawy.
Na razie cwiczę to wg filmików z YT, ale czym predzej muszę zapamiętać kolejność cwiczen, bo ten napompowany gej w obcisłych gaciach przyprawia mnie o mdłosci :lol:
"yeah, that's right, keep going!' ...chryste panie...:sourgrapes:
Odnośnik do komentarza
ja tez mam ten problem. ale od kilku dni cwicze tkz polprzysiady...jakies 202-300 dziennie w kilku seriach bo wyczytalam ze to wlasnie pomaga. i potwierdzam. skora nad kolanami i ogolnie nogi od kolan w gore zrobily sie bardziej jedrne...zobaczymy co bedzie dalej;)
Odnośnik do komentarza
Niby to jest "ABS for legs" czyli na całe nogi, z tym, ze to są takie cwiczenia, że zwłaszcza wlasnie na uda działają. Przynajmniej ja na udach odczuwam to najbardziej.
Nie są jakos specjalnie innowacyjnie, ale gdy robię to wg filmiku wszystko jest bardziej intensywne i 'zebrane' niz wczesniej. Bo do tej pory wykonywałam czesto bardzo podobne cwiczenia. Zwykle robiłam ich znacznie więcej, np półprzysiadów, ale miedzy seriami byly wieksze przerwy, a po tym zestawie mimo, ze trwa tylko 8 minut, bardziej odczuwam prace miesni.
Robie tez zestaw na brzuch i posladki. Ale z brzuchem chyba dam sobie spokoj, bo zaczynam od jutra A6W
Odnośnik do komentarza
ano nie wiem ;]
Bo dopiero zaczęłam, ale po 6 dniach widzę róznice mala...tak jakby nogi były smuklejsze, głównie własnie o czesci zewnętrznej ud jest to odczuwalne. Mysle, ze do wyrzezbienia miesni jest daleka droga. Wszystko zalezy od 'grubosci' tkanki tłuszczowej, ale nawet jesli dzieki nim sie jej nie spali, a jedynie optycznie wyszczupli niektore partie ciała to i tak niezle.
Jedyne co to ten zestaw na brzuch wydaje mi się taki bardziej 'siłowy', z tego co widac po cwiczeniach, wzmacnia i dolne i górne partie miesni. Wiec jesli ktos narzekał na A6W moze spróbowac z tym.
A ten zestaw na posladki daje w kosc xD

Ogolnie jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiona. Choc jakies specjalnie rewolucyjne te zestawy przeciez nie sa. Największa zaleta jest to, ze wykonując je do tych filmikow z yt, mam nie wiem czemu xD ale większa mobilizacje, zeby sie za to w ogole zabrac. Niby do tej pory tez wykonywałam rózne cwiczenai tego typu, zwłaszcza na nogi, to czasem bardzo sie z nimi ociągałam, a tu jakos idzie bez wiekszych oporów ;>
Odnośnik do komentarza
Uważam że warto wziąć udział w konkursie w którym otrzymujemy wsparcie podczas odchudza, można wygrać sesję zdjęciową, a do tego wystarczy tylko zaprosić jedną osobę i już mamy drużynę walczącą o nagrody, pozatym uczestniczki konkursu umieszczają mnóstwo ciekawych diet, mnie ostatnio spodobała się dieta czekoladowa.
Odnośnik do komentarza
ja też nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście ruch i ćwiczenia.
Odnośnik do komentarza

Chcesz schudnąć zgłoś się do programu Tv.

Chcesz to zmienić? Zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lepiej we własnym ciele, ale masz słomiany zapał i potrzebujesz pomocy? Może wkrótce czeka Cię jakieś ważne wydarzenie, na którym chcesz wyglądać rewelacyjnie?
Zgłoś się do nowego programu!
Szukamy ludzi z całego kraju!

Pomożemy Ci dotrzymać postanowień, osiągnąć wymarzoną wagę i poczuć się lepiej. 

Pod okiem naszych specjalistów: trenerów i dietetyków odzyskasz kontrolę nad swoim ciałem. Sprawimy, że Twoje ulubione ubrania znów będą na Ciebie pasować. Dzięki nam zaskoczysz partnera i rodzinę zgrabniejszą sylwetką lub powrotem do utraconej formy.

Zgłoszenia wysyłaj na adres: redakcja@goldenmedia.tv, napisz swoje dane kontaktowe, kilka słów o sobie i dlaczego chcesz wziąć udział w programie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...