Skocz do zawartości
Forum

Dieta 1000 kalorii


Gość aneta_malerczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneta_malerczyk
Hej dziewczyny. Dużo się naczytałam o dietach i stwierdziłam, że najlepsza to 1000 kalorii. Chcę pozbyć się tłuszczyku na brzuchu i wewnętrzna strona ud mi się powiększyła ;/. Dlatego od poniedziałku xzamierzam stosować dietę 1000 kalorii i do tego jakieś ćwiczonka, bo chyba dieta to za malo.

A wy? miałytście kontakt z tą dietą? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Według mnie dieta 1000 kalorii to za mało. Rzeczywiście będziesz osłabiona. Może najpierw jedz tyle ile jesz i zastosuj Ćwiczenia na nogi i pośladki mi pomogły, a raczej do tej pory pomagają. W trzy dni schódłam około 2 kg!
Odnośnik do komentarza
Gość claudusia93
tzn. dieta 1000 kcal polega na tym abyś nie przekroczyła dawki 1000 kcal w ciągu dnia, przy czym proporcje powinny byc rozłożone tak :
-śniadanie - 250
- II śniadanie - 150
- obiad - 300
- podwieczorek - 100
- kolacja - 200 bądź:

- śniadanie - 300
- II śniadanie - 150
- obiad - 400
- kolacja - 150
[czy jakoś tam]

możesz jeść wszystko aby tego nie przekroczyć, ale najlepiej unikać słodyczy, tłuszczu zwierzęcego [roślinny jak najbardziej!!!], białego pieczywa, a jęść przede wszystkim warzywa, owoce [nie za dużo bo to fruktoza...], ciemny chleb [gdzieś wyczytałam że trzy kromki tylko], ryby [ na obiad lub kolacje, najlepiej dwa razy na tydzeń] no itp. itd.
Ale to są tylko moje przypuszczenia, dietetykiem nie jestem więc...

Życzę udanej walki z nadwagą i miłego schudnięcia =D ;)
Odnośnik do komentarza
Gość MissSallyMoon
Jeżeli chodzi o osłabienie w czasie diety, to rzeczywiście po paru tygodniach może wystąpić. Polecam preparaty mineralne, witaminy itp. Mi pomogło + jeszcze zielona herbata zamiast kawy.
A na tej diecie udało mi się schudnąć ok. 10 kg w półtora miesiąca. Z tym, że praktycznie odrzuciłam wszelkie tłuszcze i słodycze. No i dużo jeździłam na rowerze ;)
Powodzenia :D
Odnośnik do komentarza
Gość magstug777
ja stosowałam tą diete. już po kilku dniach widziałam różnicę ;) z tym ze:
*codziennie jezdziłam 20 min na rowerku , szybciej spalałam tłuszcz bo pol godz wczesniej brałam spalacz tłuszczu i zakładałam pas neoprenowy) po 20 min już byłam spocona ;) a po sciągnieciu pasa z brzucha cała mokra;p dodam że miałam problem z boczkami;) a dzięki tej metodzie je zwalczyłam;)
*piłam w ciągu dnia 1,5 litra wody
*nie jadłam nic po godz 18
*zero słodyczy , kawy również nie słodziłam
*wieczorem gdy byłam głodna robiłam sobie szejka białkowego
*plus dieta 1000kalori.

powodzenia!!! ;))))
Odnośnik do komentarza
Diety bardzo niskoenergetyczne, czyli na przykład dieta 1000 kcal po prostu muszą skończyć się efektem jojo. Jeżeli chudnie się za szybko, i spadek wagi jest zbyt gwałtowny to organzim odbiera to jako rodzaj stresu. Wtedy, po powrocie do standardowej diety, magazynuje wszystko, co się da, żeby się bronić. I to jest właściwie caly problem. Dlatego trzeba chudnąć z głową. To znaczy nie zrzucić 15 kilogramów w tydzień, tylko parę miesięcznie, ale przez dłuższy okres czasu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...