Skocz do zawartości
Forum

Do 7 kg w 10 dni!!!!!


Gość laura201

Rekomendowane odpowiedzi

Gość laura201
Dziewczyny mam dla was swietna diete Michala Tombaka,ktorego ksiazke"Droga do zdrowia"osobiscie goraca polecam.Zastosowalam jedna z jego diet odchudzajacych-bylo ciezko,ale warto bylo, bo efekty sa oszalamiajace(schudlam 6kg,a moj brzuszek jest plaski jak deska!!).W ciagu 10 dni jesc rozne rodzaje kaszy.Do kaszy mozna dodac tylko zielenine.Kasze gotowac na wodzie,bez soli.W ciagu dnia mozna jesc do 7 rodzajow kasz w dowolnych ilosciach:),oprocz kaszy manny!Stosujac sie scisle do zalecen mozna schudnac od 5 do 7kg!!!W czasie kuracji starac sie pic jak najmniej plynow.Dieta ta ma jeszce inne plusy,bo kasza dziala kojaca na przewod pokarmowy i watrobe,leczy wrzody zoladka,obniza poziom cholesterolu,wzmacnia naczynia wlosowate,odtruwa,jest korzystna dla jelit.Nic dodac,nic ujac:)
Odnośnik do komentarza
Gość laura201
niestety wlasnie tzreba pic tylko wtedy,gdy jest to konieczne,by uzyskac pelen efekt.Ma to zwiazek z dzialaniem kaszy.A tak przy okazji dodam,ze ogolnie czlowiek nie powinien pic ok.2l wody dziennie(to totalna bzdura),a tylko wtedy,gdy odczuwa pragnienie.Woda mineralna zawiera takie sole i domieszki,ktorych organizm ludzki nie jest w stanie przyswoic.Niektore z tych soli wogole nie sa wydalane z organizmu.Moga sie gromadzic w miesniach i stawach,powodujac ich deformacje.Wode mineralna mozna pic przez okreslony czas,w ciagu 2-4 tygodni,po czym nalezy koniecznie zrobic przerwe na 3-4 miesiace.Najkorzystniejsza dla czlowieka jest woda strukturowana czyli woda z roztopionego lodu,poniewaz nietylko poprawia samopoczucie,ale rowniez wyglad zewnetrzny.Pod wzgledem swojego skladu jest dokladnie taka sama,jak woda znajdujaca sie w komorkach naszego organizmu.Rowniez bardzo zdrowe sa soki warzywne i owocowe przygotowywane przez nas samych(mam mnostwo przepisow na przerozne dolegliwosci i na sama urode oczywiiscie)A i nie powinno sie popijac w czasie spozywania pokarmow.
Odnośnik do komentarza
Gość laura201
Tez na pewno schudniesz,ale nie tyle i efekt nie bedzie taki sam.Pij tylko wtedy,gdy odczujesz pragnienie najlepiej wode,sok czy zielona herbate,ale koniecznie bez cukru.Nie,nie bylo efektu jojo,ale sie ograniczalam i wtedy dopiero zaczelam wiecej pic.Nigdy nie bedzie efektu jojo,jesli bedziesz jesc wszystko,ale z umiarem.Zjedz sobie nawet ciastko 1 czy 2,kilka chipsow jesli je uwielbiasz,ale nie cala paczke.Tak powinno sie robic zawsze a nigdy nie przytyjesz,jak juz osiagniesz idealna wage.Mozesz nieograniczac jedynie warzyw i owocow:smilewinkgrin:I powinno sie zuc pokarm jak najdluzej,to ulatwia organizmowi trawienie.Raczej odradzam owoce,tylko zielenina.Zobaczysz jaka potem odczujesz przyjemnosc gdy zjesz sobie cos innego niz kasze:D.Mi ona zbrzydla na dobrych kilka tygodni.Smakowala jak trawa(bo bez soli)ale warto bylo:p 3mam za ciebie kciuki bys wytrwala.Napisz mi pozniej efekty tej kuracji;]
Odnośnik do komentarza
fajnie ale mam jeść na śniadanie obiad i kolacje kasze? to nie jest głupie? a jak będe jadła dużo kaszy ro przytyje a nie schudne! można jeść tą kasze ale i trzeba ćwiczyć i nie tylko kasze bo trzeba ograniczyć napoje gazowane, słodycze, czipsy, smażone potrawy a zjeść zamiast czipsów jakieś owoc i trzeba ćwiczyć 30 min dziennie to min !!!!
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny jak chcecie być zdrowe to nie stosujcie tej diety!!!Ja stosowałam ją przez niecałe 5dni a dzisiaj zaczełam wymiotować krwią i mieć biegunke ale nie taką nrmalną tylko pełn było krwi. Fakt że schudłam 3kg ale nie poswiece zdrowia dla ładnej sylwetki!!! Wole teraz jeść częściej i mniej niż tą kasze(kasze jadłam raz dziennie)
Odnośnik do komentarza
Śmieszna jest ta dieta. Wszędzie trąbi się aby pić jak najwięcej, a tu proszę bardzo- pić jak najmniej. Nie ma nic gorszego jak odwodnienie organizmu. Nawet takie diety jak Kwaśniewskiego zalecają dużą ilość płynów. Lubię nowości i jestem na nie otwarta, ale to jest po prostu wymysł jakiegoś szamana.
Odnośnik do komentarza
no własnie, a poza tym woda jest dobra na wszystko (przynajmniej tak do tej pory sadzilam) szczerze watpie...no i mamy juz pierwsza ofiare tej glupoty (czyt:nastusia) wiec..lepsze chyba tradycyjne 1000 kcal...nie wynaleziono jeszcze diety-cud..:/
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...