Skocz do zawartości
Forum

Dieta a wielkość biustu


Gość Emilka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilka18
Wiele razy słyszałam ze gdy nastolatki się odchudzają lub poprostu są na diecie to zmniejsza im się biust... Czy to prawda? Chce trochę schudnąć, żeby nie wsztydzić się iść na basen itp. ale nie chce żeby mi się biust zmniejszył... Co robić?? :confused:
Odnośnik do komentarza
Gość Darqa161
Ja do końca pewna nie jestem swojej wypowiedzi, ale napewno nie zaszkodzi jak to przeczytasz.
Gdzieś czytałam, że biust jest w większości z tłuszczu ( dziwnie to brzmi, ale tak czytałam). No i skoro przechodzi się na diete to spala się tłuszcz, a skoro biust w większości z niego się składa to chyba też może się zmniejszyć....
Nie jestem pewna na 100% ale mimo wszystko mam nadzieję, że pomogłam :)
Odnośnik do komentarza
Gość pinkbanana
Chociaż jesli sie to połączy z ćwiczeniami to chyba nie opwinien sie zmniejszyć...Wg dobre jest na biust pływanie żabką;) ładny kształt sie pózniej ma i wcale nie spala tkanki tłuszczowej z biustu!Napewno nie!:) pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Mi tez z tego co wiadomo to się biust zmniejsza, ale to chyba przy nadmiernym wysiłku siłowym i bardzo ostrej diecie,,,trenowalam kilka lat boks,,,i wiem ze jezeli zmienia się drastycznie swoją diete to nie wychodzi to na korzysc (biust), mysle ze jak powoli przystosujesz swój organizm do ograniczonych posiłków to będzie dobrze:) tylko ze to wymaga czasu:) mam nadzieje że pomogłam:)
Odnośnik do komentarza
Nie chciałam chudnąc, bo uwazałam,ze mam wagę wstarczającą, przy 1,69 wazyłam 52 kg..ale ostatnio takieg się stresu nabawiłam, ze schudłam do 47 kilo w dwa tygodnie! I zauważyłam,że mieszczę się w przyciasny kiedś na mnie stanik..

Ale to nie tylko chodzi o zmniejszenie się biustu. jak się ma chude ramiona, to na pewno nie będzie się miało biustu jak Pam Anderson.. No,chyba,ze w grę wchodzą silikony..0_o
Odnośnik do komentarza
Biust to wlasciwie sama tkanka tluszczowa, jak bylam bardzo chuda to mialam miseczke B, a jak przytylam to mam D, przydalo by się troszke z brzuszka zrzucic, ale to cwiczenia wystarcza, a poza tym jest ok. Wiec ciesze cię kobiecym i sexownym cialem a gratis jeszcze ladny dekold :) A faceci- nie narzekaja, ze jest wiecej tu czy tam, powiem wiecej to jesczze lepiej :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

ja schudłam kiedyś sporo kilogramów bo 11 oczywiście nie "szybko" ale stopniowo a biust niestety ale bardzo się zmniejszył, pamiętam, że miseczka A była dla mnie za duża, i piersi nie wypełniały biustonosza. Są różne ćwiczenia, naturalne sposoby na powiększenie biustu, polecam stronę, którą znajdziecie: tutaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...