Skocz do zawartości
Forum

dla was na odchudzanie


Gość koteczek114

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koteczek114
wiec mam dla wasspecjalną dietke w której mozecie schudnąć w tydzień nawet 3 kilo :) mam dość duże doświadczenie w odchudzaniu choć mało s czasu się odchudzam 2 lata ale jednak czytałam bardzo duzo ksiązek o odchudzaniu byłm chyba na wszystkich stronach o odchudzaniu i wogole, no wiec tą dietę powinno się stosować równy tydzień ja schudłam w tydzień 3 kilo ...
Śniadanie : jogurt owocowy który musi mieć mniej niz 100 kalorii ni emoże mieć więcej ...

2 Śniadanie : 2 kromki ciemnego pełnoziarnistego chleba i jakaś herbatka na odchudzanie najlepsza jest pu-erh

obiad zupa kalafiorowa z marchewką chyba każda z was umie zrobić zupę ze świeżego kalafiora a jeśli nie to napewno wasze mamy umueją bo kalafior to najlepsze warzywo na odchudzanie u szybko można od niego schudnąć do tego 2 kromki chelba ciemnego pełnoziarnistego posmarowene te kromki serkiem "mix fit"(ma sto coś kalori) lub "bieluch" ma 103 kcal można je kupić w każdym supermarkiecie i herbatka pu-erh

podwieczorek : jabłko

Kolacja : to samo co na obiad ale ciut zupki mniej bo jak pisałam kalafiora sie powinno jesc jak najwiecej wiec to samo co na obiad i 2 kromki chleba ciemnego pełnoziarnistego posmarowene te kromki serkiem "mix fit" lub bieluchem i herbatka pu -erh

a przed snem wypić szklankę wody z cytryną bo rano jak wstaniesz to się wyprożnisz a potem bedziesz mogła zjeść śniadanie :)

a i zapomniałam dodać że miedzy posiłkami mozna jeść owoce lub warzywa :) i jesli juz musicie zjesc jakis owoc to mozecie zjesc loda ale...ale bic milka lub śnieżkę bo to sa najlepsze lody mało mają kalorii i mają w sobie coś tam że nie są slodnie i można je jeść przy odchudzaniu wiec mozna 2 razy w tygodniu zjesc sobie loda :)

jesli wam sie uda stosować taką dietę przez tydzień to napiszcie tu jak wam poszło czy bylo cieżko i ile schudłyście ... pozdrawiam i 3mma kciuki papa :*
Odnośnik do komentarza
Gość karolina88
ja nie musiałam kombinować z jedzeniem co i jak jeśc a schudłam 3 kg w tydzień ogólnie prawie nic nie jadłam tylko jakąś zupe na obiad, kromke chleba na śniadanie, biegałam 1h dziennie i piłam herbate pu-erh ok 4 razy na dzień potem znowu przytyłam a nie mam żadnego efektu jojo z resztą teraz tez sie odchudzam, dla wszystkich dziewczyn które sie odchudzają polecam kawe zbożową ale z mlekiem i bez cukru i herbate zieloną, jak wypije taką kawe zbożowa a na dodatek ciepła to jestem najedzona może to tylko na mnie tak działa nie wiem.... ja w tamtą diete nie wierze nie można jeść i chudnąć tzn można ale o takim czymś nie słyszałam z resztą wszytsko zalezy od tego jaką sie ma przemiane materii wpiszcie sobie w googlach zupa z białej kapusty tam jest przepis na taką zupe i sie chudnie jakby co piszcie do mnie karolina19@poczta.onet.pl i pytajcie o co chcecie bo ja non stop sie odchudzam
Odnośnik do komentarza
Gość stokrotka
hej dziewczyny a stosowalyscie diete kopenhaska?Mozna na niej schudnac calkiem sporo w 13 dni i co najwazniejsze usprawnia ona uklad trawienny.Ja schudlam 5 kg a znam osoby ktore schudly wiecej.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość spinoza
no, twoja dieta brzmi racjonalnie, rpzynajmniej jak dla mnie. u mnie przelomem byl moment kiedy zrezygnowalam z bialego pieczywa i slodyczy. tych ostatnioch nie jem juz w ogole, natomiast z chleba nie bylam w stanie zrezygnowac, wiec jem tylko pelnoziarnisty, schulstada. juz sie przyzwyczailam do jego smaku, a plusem jest to ze ma kilka rodzajow wiec sie tak szybko nei przejada:) a kalafior i brokuly na obiad to tez dobry pomysl, tylko ze sie szybko to moze znudzic:)
Odnośnik do komentarza
racja spinoza, ciezko jest zmienic swoje przyzwyczajenia, szczegolnie jezeli dotycza chleba czy ziemniakow ktore jemy codziennie i od malego. tez jem to pieczywo schulstada, jem tez chleb cyganskie (bardoz ciemny) z piekarni tuz kolo mojego domu. smak faktycznie mozna polubic, a przyznac musze ze nie pamietam kiedy ostatni raz jadlam bialy chleb...
Odnośnik do komentarza
A stosował może ktoś dietę strukturalną? Tam się pije specjalne koktajle. Czytałam o niej niedawno, bo w Primavera Spa mają specjalne turnusy odchudzające oparte o tą dietę i sie zastanawiam czy nie pojechać bo w sumie jestem już zdesperowana, a w domu brakuje mi motywacji i łamię się już po pierwszym dniu.
Odnośnik do komentarza

Jedyny skuteczny sposób odchudzania to metoda drobnych kroków. Maksymalnie kilogram na tydzień. Ograniczenie kalorii i zwiększenie wysiłku fizycznego. Odchudzanie to nie wyścigi. Nagłe zejscie z wagi moze być szkodliwe dla zdrowia, a na pewno jego efekt nie bedzie trwały. I przede wszystkim- Tłuszcz wytapia się na gorąco i w pocie czoła. Bez wysiłku fizycznego, motywacji i zmiany nawyków nigdy nie osiągniesz trwałych efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...