Skocz do zawartości
Forum

ulubione alkohole,drinki


Gość netka77a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość utraska

Na pewno Gutt Vodka, najlepiej w drinie, moim zdaniem smakuje o wiele lepiej niż inne wódki - do tego dochodzi całkiem inny zapach. Jeden z takich alkoholi, po których faktycznie nie trzeba się krzywić, pije się przyjemnie. A dla kogoś kto raz spróbuje porządnej wódki, trudno później wrócić do tych najtańszych.

Odnośnik do komentarza

,że się tak wyrażę wszystko jest dla ludzi , z rozsądkiem oczywiście , na codzien normalnie piję wodę , soki owocowe , z drinków alkoholowych to bardzo lubię margeritę. Natomiast z napojów energetycznych ulubionym jest chillout wild drink power. Jest to energetyk , który nie zawiera tych składników , które działaja w negatywny sposób na organizm . Polecany jest dla osób mających ogromny wysiłek fizyczny oraz umysłowy .

Odnośnik do komentarza

Jasne. że wszystko jest dla ludzi, ale ja nie lubię uczucia kaca. Dlatego jestem ciekawa jak działa kava-kava, ktoś z Was próbował? Ja zamówiłam sobie właśnie na kavasklep.com nie mogę się doczekać, kiedy przetestuję.

Odnośnik do komentarza

Nie piję na co dzień alkoholu. Jedynie okazyjnie a i tak staram sie ograniczać alkohol na imprezach. Głównie po przeczytaniu raportu na temat tego ile my Polacy pijemy alkoholu a pijemy go zdecydowanie za dużo niż powinniśmy. Alkohol w żadnej dawce nie wykazuje korzystnych właściwości.

Polecam za to robić sobie soki oraz koktajle owocowe:
https://www.eujuicers.pl/blog/wzniesmy-toast-sokiem-z-winogrona

Osobisćie bardzo lubię teraz latem soki z winogron. Przepis na mój ulubiony:
2 duże kawałki arbuza
Garść winogron
Pół cytryny lub limonki

Odnośnik do komentarza

dłuuuuuga szklanka troszeczke wódeczki kapke ginu kieliszek 10 campari jakiś likierr do drinków kilka kropel plaster cytryny,2 kieliszki 10 wina czerwonego i do pełna sok wieloowocowy-muliwitamina z pomarańczami ścina z nog dobrze hihihi

Jeśli szukalibyście sporego wyboru alkoholi to ma go ta hurtownia:

http://www.alkoparty.pl/whisky

Kupowalismy tam alkohol na nasze wesele swego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...