Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko i skutecznie schudnąć?


Gość gerti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam z tym problem od początku roku. Nie mogę znaleźć motywacji, a gdy już zaczynam ćwiczyć i coś z sobą robić to koleżanki po pracy wyciągają mnie na maca i inne kaloryczne pierdoły. Jak się przed tym obronić? Jak skupić się tylko na ćwiczeniach i diecie i zawalczyć chęć podjadania???

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to kwestia silnej woli, niektórzy po prostu sobie powiedzą "dobra nie mogę tak się odżywiać, czas ruszyć tyłek i coś z sobą zrobić", a inni coś tam próbują, ale i tak ukradkiem zerkają na ulotkę z pizzą. Obecnie mamy straszną modę na bycie fit, może zainspirują Cię jakieś trenerki/vlogerki/blogerki?

Odnośnik do komentarza
Gość Słonecznaa

Czy spala tłuszcz to nie wiem bo sama na szczęście nie miałam problemów z nadwagą. Stosuje zieloną kawę max ponieważ nienawidzę smaku zielonej kawy a czarną starałam się odstawić. Dodaje energii i zmniejsza łaknienie to wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza

@słoneczna a te tabletki nie zostawiają takiego mdłego posmaku? Cholera mnie trafi jak jeszcze raz będę musiała pić ten napar, a przymuszam się do niego cały czas i mnie mdli. Tyle dobrego, że zastępuję sobie tą kawą małą czarną.

Odnośnik do komentarza
Gość dorita26

Polecam ćwiczenia z melb, brzuszki i nożyce. Zacznij od teraz a nie odstawiaj tego na później ! i tradycyjnie owsianka z ulubionymi owocami, najlepiej w ogóle odstawić chleb ! Ja piję bardzo duże płynów: zielona herbata, zbożowa kawa, sok z borówek ( leśne owoce sprzyjają szybkiemu wypróżnianiu :D ). A co do maca, hmmm ile ty masz lat, że nie potrafisz odmówić ? :D mogłabyś te pieniądze przeznaczyć na zakup owoców czy warzyw a nie małege hamburgera, którym naprawdę sie najadasz ?

Odnośnik do komentarza

Sama miałam taki problem, by przed zimą zrzucić denerwujące mnie te 5kg udało mi się w ciągu 2 miesięcy
Polecam rowerek stacjonarny 1,5 do 2h godzin dziennie,
jeśli ktoś ma siedzący tryb pracy to można się przymusić i po powrocie wskoczyć na rowerek książka w łapy i spalamy.
Z diet nie za bardzo mogę ci jakąś polecić, sama stosowałam się do ogólnych zaleceń:
-brak pieczywa
-brak makaronów
-owoce zamiast słodyczy
-ryby zamiast ciemnego mięsa
Ratowałam się też suplementem zielona kawa max w tabletkach, miło dodają energii rano i odnoszę wrażenie że zmniejszają łaknienie.

Odnośnik do komentarza
Gość kaczorrra

Czytałam o właściwościach zielonej kawy .Proces palenia ziaren, pozbawia je kwasu chlorogenowego (cga), który odpowiedzialny jest za całą „magię”. Zielona kawa ma właściwości antyoksydacyjne, a jej spożywanie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie, dzięki temu, zamiast spalać cukier – spalamy tłuszcz i poprawiamy swój metabolizm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...