Skocz do zawartości
Forum

Zielona Kawa Max - ktoś brał?


Gość ZiutaZyta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZiutaZyta

Jestem zwolenniczką zielonej kawy, tylko że obecnie kupuje nasiona, miele je, a potem parze. Nie smakuje mi zbytnio, ale czytałam, że sprawdza się jako wspomagacz do diety. Teraz pytanie jak to jest z tymi tabletkami? Marna podróbka czy jednak dobry zamiennik?

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z opinią malibuuu powyżej. Sama używam z powodzeniem zielonej kawy max od 2miesięcy i bardzo sobie chwale efekty. Dodaje pięknie energii i odczuwam zmniejszone łaknienie dzięki czemu przestałam podjadać :D

Odnośnik do komentarza
Gość patrycjja

~ZiutaZyta
Nom dobra ludzie, ale ja pytam czy zielona kawa w tabletkach daję rade w porównaniu z naparem. Któraś piła, a może potem brała tabletki? Możecie porównać?

Ja piłam najpierw zieloną kawę, ale kompletnie mi nie podeszła. Okropny smak i zapach. Potem zażywałam tabletki na jej bazie i efekt podobny, nie pamiętam ich nazwy. Także może i ta zielona kawa max będzie działała podobnie.

Odnośnik do komentarza
Gość padnieta

Ja jestem na diecie od nowego roku, takie postanowienie, sami wiecie. Mam nadwagę . Muszę zrzucić jakieś 10 kg, a jak się uda to trochę więcej. Na jakiej zasadzie działają te wszystkie tabletki na bazie zielonej kawy?

Odnośnik do komentarza
Gość głademeliu

Najlepiej połączyć suplementy z dietą, a dodając do tego ćwiczenia przyspieszymy rezultaty. Nie jestem sceptyczna jeżeli chodzi o suplementy takie jak zielna kawa max, tylko mam wrażenie, że ludzie są na tyle leniwi, że myślą, że schudną na samych tabletkach.

Odnośnik do komentarza
Gość dominikakoral

Ja od stycznia do mojej diety dodaje zieloną kawę max i oczywiście dodatkowo chodzę na fitness kilka razy w tygodniu , patrze równiez na to co jem ,nie zapycham się bułami i tym podobnymi. Waga od stycznia ok. 4 kg poszła w dół.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam pozytywne zdanie o tym produkcie . Ja sama nie dodaje tego suplementu do swojej diety bo nie mam problemów z nadwagą . Myślę , że podstawową rzecza są ćwiczenia i to regularnie. Nie ma lenistwa na kanapie.

Odnośnik do komentarza

Sam próbowałem zieloną kawę i mi również nie przypasował ten smak ;/ . Słyszałem o tych tabletkach i postanowiłem spróbować już będzie 3 miesiące temu. Musze przyznać że dodają energii + zmniejszają łaknienie :)

Odnośnik do komentarza
Gość wruttifro

Powiem wam tak, ja nowy rok zaczęłam z postanowieniem, że zgubię z 10 kg. Karkołomne zadanie, ale do zrobienia. Kwestia wyrzeczeń. Swoją dietę wspomagam tymi tabletkami. Czuję się po nich taka rzezka i chodzę jeszcze na zumbe. Obecnie spadło straciłam 4kg ^^

Odnośnik do komentarza

Ostatnio poszukuję właśnie jakiś tabletek jeżeli chodzi o oczyszczenie organizmu, poprawę jego działania. Chcę się pozbyć wzdęć i innych dolegliwości. Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Jak zielona kawa ma się do tego?

Odnośnik do komentarza
Gość wruttifro

Jeżeli chodzi o utrzymywanie wagi i poprawę pracy organizmu to zielona kawa jest odpowiednia. Poczytaj sobie na jej temat w necie. Jeżeli chodzi o tabletki to wybierz te z odpowiednią ilością wyciągu, ja tak jak wyżej pisałam jestem zadowolona z zielonej kawy max.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...