Skocz do zawartości
Forum

Ekologiczna żywność?


Gość Ania871

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupujecie jedzenie w Internecie? Znalazłam sporo sklepów z ekologiczną żywnością, zastanawiałam się nad zamówieniem w nich paru produktów. Nie mam jednak żadnego doświadczenia z tego typu zamówieniami. Czy żywność zamówiona przez internet nie przyjdzie zepsuta?

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo lubię robić takie zamówienia. Do sklepu iść nie muszę, wszystko samo przychodzi. Poza ty,m faktycznie w jedzeniu jest teraz tyle chemii, że dobrze jest zjeść czasem coś z takiego ekologicznego sklepu. Ja zamawiam w Ekooi.

Odnośnik do komentarza
Gość Madzinka

Ja z kolei zamawiam wędliny przez Internet. Nigdy nie miałam żadnego problemu. Też jestem zdania, że wszędzie teraz w jedzeniu jest mnóstwo chemii. Najwięcej czuję tego niestety w mięsie, dlatego kupuję w Podlaskich Specjałach. To jest mięsko które też można zamówić do domu. Bardzo dobre wędliny bez chemii. Nic nigdy nie przyszło mi starego / zepsutego etc.

Odnośnik do komentarza
Gość gruszka2

Ja często zamawiam mixy przypraw albo coś do wypieków z e-condimenta. Długo szukałam czegoś prostego i zdrowego. Mój tata jest chory i musi uważać na to co je. Te mixy były strzałem w 10! Na przykład dietteta-zdrowsza wersja vegety (paskudztwo!) Nie dość że to ekologiczne to jeszcze mają obniżoną zawartość sodu. I już nie muszę się martwić że jedzenie które robię tacie jest bez smaku. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...