Skocz do zawartości
Forum

Dieta 500 kcal


Gość xxxxxxxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Na takiej diecie nie schudniesz. Wiem z doświadczenia, szczególnie przy tak niskiej wadze (nie powinnaś stosować żadnej diety). Kiedy chorowałam na anoreksję, to organizm bardzo szybko dostosowywał się do obniżonej kaloryczności i zatrzymywał spadanie wagi, metabolizm się pogorszył, więc waga nie spadała, nawet przy ćwiczeniach. A po zakończeniu takiej "diety" kilogramy wrócą bardzo szybko, podupadniesz na zdrowiu, nawet może grozić Ci obniżony nastrój przez złe cielesne samopoczucie i brak siły do czegokolwiek.
Czemu chcesz się odchudzać, przy niedowadze?

Odnośnik do komentarza

skoro chodzisz do psychologa i poświęcasz temu czas, to może warto, żeby o tym porozmawiać, a przy tym pozwolić, by to specjalista podpowiedział, czy na prawdę nie ma potrzeby przerobienia tego tematu?
bo jeśli chcesz się odchudzać i to dyrastycznie przy niedowadze, to raczej ma to z czymś związek np z zaburzonym obrazem własnego ciała, a jak przy tym unikasz tej tematyki i nie wierzysz w opinie innych, które są logicznie zgodne z wagą, a więc czymś wymiernym, wskaźnikiem, totym bardziej to powtierdza. Przepraszam, że jestem taka szczera, ale sama cierpiałam na anoreksję i znam "te" mechanizmy samookłamywania, wyjaśniania itp i widzę je u innych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...