Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na spalenie tłuszczu z brzucha i ud


Rekomendowane odpowiedzi

Błagam pomocy! Jakie ćwiczenia na uda i brzuch? Niby jestem normalnej budowy ciała - 52kg na 162cm wzrostu, ale od kąd odstawiłam tabletki antykoncepcyjne obrosłam w tłuszcz :/ A dokładniej mój brzuch (zrobiła mi się straszna oponka - boczki i tłuszcz w okolicach pępka) i uda właśnie, reszta jest taka jak była :/ Nie wiem co ćwiczyć żeby ten tłuszcz z tych miejsc spalić.

Dodam, że staram się zdrowo odżywiać, nie jem fast foodów (a jeśli już to może z raz w miesiącu lub rzadziej), choć pewnie jem za dużo węglowodanów, ale ciężko mi to obejść... Pomocy, wyglądam jak w ciąży! :(

Odnośnik do komentarza

Na uda i przy okazji pośladki dobre są squaty, czyli przysiady, w których wypychasz pupę do tyłu, a kolana nie przekraczają linii palców. Dobre są też rózne wymachy nogami, które działają wyszczuplajaco, w bok, w leżeniu na plecach do gory (przy drugiej nodze zgiętej). Bieganie z pewnością wysmukli Ci ciało. a na brzuszki nie polecam raczej klasycznych brzuszkow, raczej deski Pilatesa (inaczej plank) w rózne strony, klasyczna, na przedramionavh, do boku. I dieta jest ważna, szczegolnie jesli chcesz zgubic brzuch.

Odnośnik do komentarza

Wiele kobiet zaczyna przygodę z odżywianiem i ćwiczeniami z wielką nadzieją na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Niestety po kilku tygodniach czy miesiącach, i pierwszych rewelacyjnych efektach pojawia się jeszcze bardziej spektakularne rozczarowanie. Nie tylko tłuszcz nie spada, ale zaczyna go być coraz więcej i więcej. Zwiększenie ilości ćwiczeń, zmiana programu treningowego czy redukcja kalorii nic nie pomaga. Niestety, kobiety często boleśnie doświadczają, że więcej niż znaczy lepiej, a tycie mimo intensywnego wysiłku i zdrowej diety nie jest rzadkim zjawiskiem. Do tego dochodzą problemy z samopoczuciem, gorszym nastrojem, brakiem energii czy ogólnym poczuciem, jakbyś była sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...