Skocz do zawartości
Forum

Rzucenie palenia i przytycie


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak 2lata temu Rzuciłem palenie,zanim rzuciłem ważyłem jakieś 120kilo przy wzroście 184 nie było źle,bo jestem kawał chłopa mam szerokie kości,wtedy był mały brzuch ale nie przeszkadzało mi to,jadłem co chciałem i było dobrze,teraz nie używam cukru tylko słodziki,staram się utrzymywać dietę,lubię piwo,ale ograniczam się z nim,a nue mogę schudnąć,mam ciężka fizyczną pracę,wstaje rano o 4:00 wychodzę z psem na spacer,mieszkam na 1pietrze,w pracy naprawdę ciężka fizyczna praca i nic się nie dzieje,ważę teraz jakieś 150kilo i czuje się z tym bardzo niekomfortowo,a nie chce wrocić do palenia,co dalej robić,teraz nie pracuje i nie mogę ćwiczyć bo mam inny problem opisany na tym forum.

Odnośnik do komentarza

hehe miałem podobnie. Tylko mi waga trochę mniej skoczyła po rzuceniu fajek(o 10kg). Teraz po 2 latach wraca do normalnego stanu,ale tylko dzięki systematyczniej pracy (rower, joga) . Staram się też nie zajadać stresu.

Moim problemem było to, że nagle jedzenie zaczęło "tak strasznie smakować " i jak tu nie jeść ? :D

Blog o zdrowym trybie życia Mój blog

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...