Skocz do zawartości
Forum

Herbata odchudzająca


Gość Alicja18

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Piszę ten post żeby uchronić osoby które może zamierzają kupić Herbatę SLIMTOX. Jest to zwykła herbata która kompletnie nie działa jak zapewnia strona... Dodatkowo muszę napisać że mam rozwolnienie od 3 dni!!! Jeszcze w tym tygodniu sprawa zostanie zgłoszona na policję, ponieważ obawiam się że może to być niebezpieczne dla zdrowia.

Jeżeli ktoś też został oszukany proszę pisać odpowiedzi (może zrobimy pozew zbiorowy)

I teraz pytanie do eksperta: dlaczego mam straszną biegunkę, czy ta herbata jest zbyt mocna?

Pozdrawiam,
Ala

Odnośnik do komentarza
Gość asparagus21

Kobieto jaki pozew? Każda herbata detoksyfikujaca spowoduje rozwolnienie! To jest produkt, który ma Ci wspomóc metabolizm, oczyścić z toksyn, a nie odchudzać. Trzeba też stosować dietę koleżanko. Akurat stosuję tą herbatę i czuję się o niebo lepiej, waga leci w dół,a apetyt mniejszy, kawy nie potrzebuję,żeby się obudzić. Ty się odsysacza tłuszczu spodziewałas w tym opakowaniu? A Ty myslalas, ze którędy cały ten "syf" będzie z Ciebie schodził? Serio...poczytaj najpierw cokolwiek zanim zaczniesz bzdury wypisywać na necie.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałam tutaj zaznaczyć, że sama herbata Was nie odchudzi. Nie ma takiego działania. Liczy się głównie odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna, którą wykonujemy na co dzień ? To ma największe znaczenie dla odchudzenia się.

Mogę jednak polecic tę mieszankę ziołową na oczyszczenie organizmu:

https://kredensziolowy.pl/produkt/cistusherbs/

Daje bardzo dobre działąnie, szczególnie jeśli pijesz codziennie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...