Skocz do zawartości
Forum

Czy odchudzanie hamuje rozwój piersi?


Gość wcaleniechuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wcaleniechuda

czy to normalne ,ze mając 14 lat nie mam ani 'wypustek' tam gdzie powinien byc biust. tzn moja klatka piersiowa jest CAŁKIEM PŁASKA . jeszcze niedawno (przed chorym odchudzaniem) moje sutki były wrażliwe na dotyk, tzn bolało mnie jak ktoś przez przypadek mnie uderzył w to miejsce , a teraz po tym glodowaniu , dietach cud moge sobie przyciskac i przyciskać w tym miejscu i nic nie czuję . CO JEST NIE TAK ? CZY PRZEZ TO CAŁE ODCHUDZANIE NIGDY NIE UROSNĄ MI PIERSI ? tzn nie będe mieć nawet wypustek ?

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikau0

Nie powinnaś sie pod żadnym pozorem tak katować. Takie nadmierne odchudzanie, jak napisałaś GŁODÓWKA jest NIEDOPUSZCZALNE szczególnie w okresie dojrzewania. Przestań to robić zrób sobie podstawowe badania u lekarza i wszystko powinno być w porządku. Tylko pamiętaj aby zdrowo się odżywiać. pozdro.

Odnośnik do komentarza

Nadmierne odchudzanie może doprowadzić do zastopowania rozwoju piersi. Pierś to głównie tkanka tłuszczowa, jeżeli odchudzałaś się bardzo intensywnie to nie dość, że Twój organizm zużył tkankę tłuszczową to jeszcze zaburzyłaś sobie gospodarkę hormonalną. Dlatego też nie powinnaś się odchudzać. Przejdź na zdrowe i racjonalne odżywianie. Zasady racjonalnego odżywiania znajdziesz na stronie:http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odzywiania
Jeżeli pomimo tego nie zauważysz u siebie zmian to zgłoś się do lekarza w celu przeprowadzenia badań i dalszej diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...