Skocz do zawartości
Forum

Chcę mieć anoreksję


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na imię Ola, 14 lat i bardzo chcę być chuda! Ciągle wmawiam sobie że jestem gruba , próbuję wymiotować po jedzeniu, często jak prawie mdleje z głodu specjalnie się wstrzymuje. Co zrobić by mieć anoreksje i wyglądać jak modelka? Czytam bloga pro-ana to mniej więcej wiem jak , ale macie jakieś jeszcze sposoby? :-(

Odnośnik do komentarza

Waże 48kg przy 167cm wzrostu i nie uważam się za grubą ani za chudą. Jednak interesuje mnie tak jak Ciebie anoreksja i chciałabym bym zejść jeszcze z 4-5 kg. Przez ostatnie 2 miesiące podliczałam każdy posiłek i dziennie wychodziło mi 600-700 kcal, mimo to nic nie schudłam. Taka już jestem ,ze ani nie mogę przytyć ,ani schudnąć.
A na tego typu forach nie szukaj rad jak doprowadzić się do anoreksji, bo nikt Ci tu w tym nie pomoże. Bo anoreksja,to choroba ,którą się leczy, a nie specjalnie się w nią wprowadza.

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

nie sądzę aby redakcja miała czas na pisanie tak durnych postów, po za tym jedna z tych użytkowniczek pisała wcześniej już.
Ale wracając do głównego wątku, mam pytanie : Chcecie świadomie się zagłodzić???? tak? bo ta waga docelowa niegdy nie bedzie odpowiednia, osiągnięcie ją bedzie chciały ją znowu obniżyć aż w koncu padniecie z wycieńczenia bo organizm już nie bedzie miał nic do strawienia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...