Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?


Gość jaga19

Rekomendowane odpowiedzi

Na cellulit bardzo dobrym sposobem są masaże, możesz do nich wykorzystywać przyrządy lub zapisać się na nie w salonie odnowy. Innym pomysłem na walkę z pomarańczową skórką to wszelakiego rodzaju peelingi. Możesz kupić gotowy peeling a możesz również zrobić sobie własny np z cukru lub z soli do kąpieli albo też kawowy. W zależności od tego co lubisz i jakie metody preferujesz.
Podczas każdego prysznica czy kąpieli masuj szorstką stroną gąbki miejsca zaatakowane przez cellulit. Pamiętaj, że odpowiednia dieta oraz oczyszczanie organizmu co pewien czas będzie działo przeciwcelulitowo.

Odnośnik do komentarza

wątek niestety chyba trochę zapomniany ale może akurat ktoś mi doradzi :)
walczę z celulitem, niestety ćwiczenia póki co nie dają rezultatów. Słyszałam o peelingu kawowym ale niestety kompletnie się u mnie nie sprawdził. Macie jakieś inne sprawdzone sposoby albo może przetestowane kosmetyki?
Słyszalam ostatnio o peelingu z kakao (coś jak ten z kawą)- stosował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Gość weronikaookk

Tak myślę ,że ważne jest też co jemy i jak wygląda kondycja naszego ciała.Ja ćwicze regularnie zwracam uwagę na to co jem a dodatkowo do diety doddaje zieloną kawe max, która dobrze spala tkankę tłuszczową.

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzejka

Ja sama uważam że najlepsze efekty otrzymujemy regularnie ćwicząc może być nawet spacer z psem albo z myślami wieczorem przed snem
(ważne by energiczny / powolny trucht) od razu lepiej się zasypia. Dołączmy do tego lepsze nawykiżywieniowe:
-wywalić pieczywo
(jak już musisz to czarne)
-makarony kasze itd zastąpić gotowanymi warzywami
np. kalafior lub brokuły na parze
-surowe warzywa to świetne przekąski;
spróbujcie sobie zamiast batona czy coś podobnego wziąć do pracy/szkoły/uczelnie
np. marchewkę sałatkę z rzodkiewkami + pomidory (posypane bazylią) polać leciutko octem jabłkowym.
To nie jest takie trudne.
Sama korzystałam tylko z tabletek zielona kawa max na zmniejszenie łaknienia + żeby mnie coś trzymało na nogach aż wrócę do domu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...