Skocz do zawartości
Forum

Złe odżywianie przez szkołę


Gość zaniepokojona128

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona128

Witam.
Zaczęłam 2 klasę gimnazjum i jest ten sam problem co w 1. Jem śniadanie o 7 przed autobusem, później kanapka o 10:30, a o 13:30 druga knapka. Chodzę do szkoły w małym miasteczku 14 km od domu . Przyjeżdżam do domu o 16 i jestem STRASZNIE głodna zjadam strasznie dużo, że później męczy mnie okropny ból brzucha. Np. zjem ogromny obiad typu z 10 pierogów, gdy na wakacjach zjadam 4/5 . Do tego jeszcze jakieś 3 ciasteczka . Nie mogę się powstrzymać. Obiady szkolne wychodzą z gry. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Magdaaaaaa

Spróbuj dzień wcześniej przygotować sobie do szkoły coś bardziej sycącego od kanapki. Zakładając, że jesz w szkole dwa posiłki - jeden może stanowić kanapka, albo owoce, a drugi np. sałatka z makaronem i ugotowanym kurczakiem, warzywa z ryżem, naleśniki, placki z płatkami owsianymi... coś, co możesz zapakować do pojemnika na żywność i zabrać ze sobą do szkoły :) Ja tak robiłam. I staraj się, żeby Twoje posiłki były bogate w błonnik (wybieraj produkty pełnoziarniste, bo mają go dużo więcej od tych "białych" ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...