Skocz do zawartości
Forum

Bieganie a astma


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dziś rozpoczęłam moje nowe wyzwanie, a mianowicie zaczęłam biegać. Trochę poczytałam co i jak no i ruszyłam.
Bieg trwał razem 10 min, przy czym były jeszcze 3 min marszu na początku, w środku i na końcu. Biegałam z mamą i zauważyłam, że fakt byłyśmy zmęczone, ale ja byłam na buzi cała czerwona, a ona nic? Zawsze tak miałam po biegach, przy innych dyscyplinach sportowych tylko wtedy kiedy trzeba było się nabiegać. Czy to coś złego, czy taka moja uroda po prostu? Boje się, że to może być jakiś zły znak.

Dodam, że mam astmę i alergię i w ogóle nie powinnam biegać (miałam nawet kiedyś zwolnienie z biegów na wf-ie). Ale dziś np. nie dostałam ataku astmy po biegach, fakt, że już pod koniec biegania coraz ciężej mi się oddychało.

Być może faktycznie bieganie nie jest dla mnie, ale chciałabym popracować nad swoim ciałem, a bieganie niby wpływa na całą sylwetkę. Zwłaszcza zależy mi na pupie, udach i brzuchu. Kiedyś robiłam przysiady, ale się dowiedziałam, że nie mogę tego robić, bo mam krzywy kręgosłup i to może tylko pogłębić moją wadę (lordoza).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...