Skocz do zawartości
Forum

Napady wilczego głodu i ból zębów


Gość alina9273

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od 4 miesięcy prowadzę nieco inny styl życia. Jeszcze niedawno żywiłam się fast foodami, slodyczami,jadałam w nieregularnych porach nieregularnej wielkosci posilki. Czasami byl to jeden wielki posilek (np.zupka "chinka", drożdżówka, czekolada, duzy sok kubuś, hamburger). Żywiłam się tak przez 3 lata. Może to przez dojrzewanie - miałam straszne hustawki nastrojow i duzy apetyt. Przy wzroscie 166 wazylam 78kg. Od listopada ubieglego roku apetyt zmalał ale wcale nie chudlam. W kwietniu tego roku zaczelam cwiczyc ( tego też nie robilam od gimnazjum) raz na jakis czas, kilogramy zaczely leciec jak szalone ,co jeszcze bardziej mnie zachecilo do odchudzania - dlugo nie moglam sie zebrac do kupy, szybko tracilam zapal i tak cale liceum zmarnowalam na nadwage. Znalazłam w internecie odpowiednie posilki, dieta polega na dostarczeniu wszystkich skladnikow odzywczych, tyle ze mozna zjesc max 1500kcal. W praktyce jest to w sam raz dla mnie, smakuja mi te posilki, poza tym chyba zoladek mi sie skurczyl i jak zjem wiecej to bierze mnie na wymioty.
Jednak od kilku tygodni miewam napady wilczego glodu. Moge zjesc wszystko co jest i jeszcze mi malo... Mam straszne wyrzuty sumienia. Lykam tez dodatkowo witaminy, wiec nie wiem sama czy mam jakies niedobory w organizmie, chociaż wczesniej tak nie mialam a odżywiałam się przez długi okres tak jak napisalam wyzej. Same fast foody, zero warzyw czy nawet jogurtow, nabialu, chyba ze raz na jakis czas.

W dodatku bolą mnie wszystkie zęby (tyle,ze może to od zatok które chorują mi od roku z przerwami?) a wlosy na glowie przestaly rosnac. Wszedzie indziej rosna az za szybko;). Od czasu do czasu czuje straszne klucie w klatce piersiowej.Tryb zycia prowadze na ogol siedzacy ale cwicze raz w tygodniu. Od maja zgubilam juz 12kg.

Bede wdzieczna za kazda odpowiedz. Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...