Skocz do zawartości
Forum

Jak zmniejszyć apetyt na słodycze?


Gość Malinka94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam do Was pytanie - w jaki sposób zmniejszyć apetyt na słodycze? Bardzo je lubię, szczególnie mleczną czekoladę. Uwielbiam również piec ciasta. Nie chcę w 100% rezygnować ze słodyczy, czy być na wiecznej diecie i pozwalać sobie raz w tygodniu na kostkę gorzkiej czekolady, która jest niedobra. Wydaje mi się, że najgorszym problemem jest to, że jak np. dostanę opakowanie ciastek, to muszę zjeść to opakowanie w ciągu dnia, a nie np. 3 ciastka. Nie wiem kompletnie jak walczyć z taką pokusą. :( Mam 20 lat, a lubię słodycze jak mała dziewczynka. Proszę o jakieś wskazówki, jak sobie umieć odmówić, co robić, gdy ma się ochotę na przekąszenie czegoś słodkiego.
Na razie powiedziałam mamie by rzadziej kupowała mi słodycze i by raczej było to coś małego. Zamiast słodkiego rozcieńczalnego soku piję ostatnio miętową herbatę bez cukru, ciasta robię zaledwie kilka razy w roku. Próbuję też namówić mamę na kupno sokowirówki. Chciałabym móc robić sobie świeże soki, bo bardzo je lubię. Do tego takie gęste a la Kubuś dodatkowo by mnie przypchały i nie szukałabym czegoś do schrupania. Hmm macie może jeszcze jakieś propozycje? Najtrudniej jest teraz, gdy całe dnie siedzę w domu, bo ciągle coś wydziwiam. Gdy zaczną się studia, nie będzie to dla mnie takie problematyczne. Wolny czas wypełni mi nauka, nie będę miała czasu na takie kombinacje. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...