Skocz do zawartości
Forum

Skuteczna dieta dla nastolatki


Gość Agata11511

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata11511

Witam :). Jestem dziewczyną mam 14 lat ,177 cm wzrostu i ważę 59 .Wcześniej się nie odchudzałam u mnie w rodzinie nie ma otyłości. Jem dośc sporo śniadanie zazwyczaj płatki zmlekiem corn flakes później w szkole bułkę z przybraniem następnie obiad dośc dużo jem obiadu przykładowo zupa pomidorowa plus z 15 pierogów ruskich na kolacje zazwyczaj coś z obiadu lub jakiś makaron, jajecznica .W przerwach jednak strasznie dużo przegryzam a to czekolada a to jakies ciastka a to bułka jakas .Niel licze odstepów pomiedzy posilkami nie sa one reguralne. Nie choruje na choroby przewlekłe:). A teraz o co mi chodzi ? Wiem że moja waga jest proporcjonalna do wzrostu ale jednak nie czuje sie dobrze z moimi udami ...i tyłkiem .... są za grube nie chce stosowac jakis drastycznych diet czy dazyc do jakiejs anoreksjii do tego to mi daleko Chce po prostu zrzucic troche kilogramów. Ze sportami u mnie za dobrze nie jest nie ćwicze regularnie .Umiem pływac jezdzic na nartch lyzwach, biegac na biegówkach co lubię jednak nie jest to regularnie bo tak nie potrafie sie zmusic no i nadmiar nauki. Jaką dietę mogę zastosowac ?

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa więc nie potrzebujesz die a jedynie ćwiczeń i zwiększenie aktywności fizycznej. Poświęć codziennie 40 minut na proste ćwiczenia, zrezygnuj ( oczywiście o ile jest to możliwe) z jazdy autobusem na rzecz chodzenia na piechotę. Dobrym ćwiczeniem jest wchodzenie po schodach, więc jeśli masz taką okazję, to śmiało zrezygnuj z windy. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-fat-burning

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...