Skocz do zawartości
Forum

Jak powinnam jeść?


Gość zdesperoanaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdesperoanaaa

Witam, Chciałabym zapytać czy w miare dobrze sie odżywiam .
Podam taki jadłospis.
śniadanie
Jogurt gratka i pieczywo chrupkie z 3 i z 5 biszkopcików banan

Na drugie sniadanie zjadam
Z 4 5 pieczywa Tego po 20 kcal z serekiem jogurtowym fitness i sliwki troche winogron

Obiado kolacja
Fasola szparagowa z marchewka i 2 jajka z kechupem

I potem troche sliwek i winogron wiem ze wyszlo z 1300 1400 kcal wydaje mi sie ze o czyms zapomialam

Nie jem miesa o 4 lat
Slodkie tylko biszkopty i jogurty nie umiem z tego zrezygnować niestety ale nie chce sie glodzic chce jesć w miare zdrowo by schudnac też zdrowo
Tak samo mam kłopot ze śliwkami bym jadła kilogramami . Od zawsze jadłam dużo różnych owocow i nie umiem bez nich żyć
ćwicze na ramiona na brzuch właśnie z tamtad najbardziej jezdze na rowerze na brzuch brzuszki a zwlaszza tancze taniec brzucha w sumie cos tam robie chcialabym móc wiecej ale mam astme i predzej bym sie udusila przy wiekrzym wysilku tyle ile moge skacze na skakance .
Pije wode cytrynowa i mineralna . Czasem pije kawe z mlekiem i cukrem czasem zjem bułke razowa sucha wlasnie z kawa
Jadam też jogurty naturalne pije kefiry danio jogobella kocham jogurty pomimo ze maja tam jakies cukry nie umiem z tym skonczyc .
Jem różne sałatki zwlaszcza z duzo iloscia pomidorów moje ulubione czasem też zjem 2 3 ziemiaki srednie w mundurkach , kasze gryczana na obiad uwielbiam czasem zjem loda big milka .
Najgorzej właśnie mam ze slodyczami bo tata cukiernik chlopak cukiernik masakra ale wlasnie od miesiaca jem biszkopciki i jogurty zamiast drozdzowek i innych ciast itd. Ale nie chce rezygnować z wszystkiego chce poprostu sie ograniczyć i wmiare zdrowo jeść i schudnoć . A najgorzej bd za tydz. Wyjeżdżam do rodziny a oni tylko kebaby frytki tone slodyczy itd . Nie zdrowe zarcie a najlepsze wtym że nie tyja tylko wujaszek to niesprawiedliwe :-( Boje sie ze nie dam rady wlasnie przed slodyczami . Właśnie Sie zastanawiam co ja tam bd jadla musze wziosc z miliony by sobie żarcie kupować . Tam bd musiala jesc bułki cześciej bd musiala razowe kupować i czesciej ziemiaki boje sie w sumie ze jak pojade tam wróce grubsza niż teraz jestem . Nie bd miala tam gdzie cwiczyć oby byla ladna pogoda bd duzo chodzic po lesie czy gdzies tam Co robić?
czy wmiare dobrze jadam jesli nie to jak powinnam jeść zwłasza jak wyjade . Chcialabym jeść zdrowo już zawsze lecz czasem też sobie pozwolić np na sernika moje ulubione ciacho aż zateskniłam za nim mam nadzieje że tata nie zrobi mi na złość i nie przyniesie z pracy bo robi taki boski omg swiruje hehe
Przepraszam za bledy .

Odnośnik do komentarza

kobieto jak Ty chcesz schudnąć jak Ty śliwki i winogrono jesz te akurat owoce mają najwięcej cukru to jak ty masz schudnąć zamień te owoce na jakieś mniej kaloryczne jedz np. arbuz nie ma dużo kalorii jest słodki i smaczny . A tak przede wszystkim owoce jemy do godz. 15 po tej godzinie jedz jakiś nabiał ale nie słodkie jogurty , ser,szynka .pieczywo wieloziarniste,herbatka zielona bez cukru i tyle jak coś to pytaj podpowiem narka

Odnośnik do komentarza

winogrono owszem ostrożnie tylko ile ton trzeba by zjeść by przytyć ,śliwką się tak nie przejmuj reguluje poziom cukru i cholesterolu we krwi,jest też bogatym źródłem wit.PP są również wit. B1, B2 i C , poza tym te najsmaczniejsze są sezonowe i uważam że można jeść do woli nasze kochane rodzime owoce przecież truskawki uważane za najmniej kaloryczne zawsze podawane są w mega tuczącej oprawie i nikt nagle nie rezygnuje bo te najsmaczniejsze są tylko 2-3 tyg. Na słodycze też jest sposób piekę sama i zawsze używam o połowę mniej cukru i nikt nie nie wyczuwa że jest go mniej.więc biszkopciki też możesz zastąpić ciasteczkami własnej roboty . Ostatnio znalazłam przepis na czekoladowe mufinki z buraczkami rewelacja nikt to jadł ich niewyczuł informacja była niespodzianką i nie przeszkadzała by sięgnąć po kolejne. pamiętaj tylko by nie jeść owoców przed snem 15 to przesada jak chodzisz spać np o 23 wystarczą 2-3 godz

Odnośnik do komentarza

suszone owoce nie są takie złe pod kilkoma warunkami:
1 - mają być suszone, nie warto kupować kandyzowanych owoców bo ilość cukru w nich jest przerażająca.
2- jeść z umiarem, 3-4 śliwki nie pół opakowania:)
A najlepiej samemu suszyć bo wtedy mamy pewnośc co i jak

Odnośnik do komentarza
Gość jurgen@gmail.com

szanowna pani to co pisza to nic nie warte !radze kupis ksiazke.Dieta Greckiego Doktora! dokladnie jest opsane. roznica miedzy indeksem glikemicznym GI i ladunkiem glikenicznym bylem gruby dzisiaj moje BMI to 25

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...