Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie tyję?


Gość asik_12

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą, mam 15 lat, ważę 43 kg (czasem waga pokazuje 42,4 ). Nie chodzę na wf(zwolnienie lekarskie), raz w tygodniu na basen. Zaczęłam się odchudzać dietą 1-posiłek-dziennie (porcja przedszkolaka) .Ważyłam wtedy 51kg przy wzroście 163cm.W mojej rodzinie dziadek ma nadwagę, i wydaje mi się ,że moja mama (ale z moim nastawieniem nawet Penelopa Cruz jest gruba) Byłam u lekarza z mamą, dostałam zwolnienie z wf u, miałam badaną krew, mocz i usg- wszystko w normie. Moje nastawienie zmieniło się- zaczynam jeść ogromne ilości, lecz nie mogę przytyć. JADŁOSPIS: ś, 7;00- bułka, masło, szynka, ogórek. Kakao + jogurt. 2 śniadanie11;00- chleb z serkiem hochland przekąski- czekolada (całe opakowanie ), batony, obwarzanki, ciastka czekoladowe. obiad; 13.50 - TO CO DADZĄ W SZKOLE ( 99% przypadków- kotlet, ziemniaki , surówka) kolacja; 18;00- chleb z dżemem, szynką lub serkiem (2-3 kromki) czasem o 20;00 zjadam jakies orzeszki itp. Czemu nie tyję?

Odnośnik do komentarza

A dlaczego dostałaś zwolnienie z wf skoro teoretycznie wszystkie badania masz w normie? Jeśli jesteś na coś chora albo masz jakieś zaburzenia to szkoda, że oni nie napisałaś. Jeśli nie możesz przytyć to radzę zastosować kilka zasad:
1. Jedz 5-6 posiłków
2. Po obiedzie jeśli możesz zrób sobie drzemkę.
3. Na podwieczorek możesz zjeść 3 kostki czekolady, nie powinnaś się objadać słodyczami, bo to źle wpływa na Twoje zdrowie.
4.Nie jedz fast foodów.
5 Możesz jeść potrawy mączne typu kopytka, pyzy, bliny, czy makarony.
Jeśli pomimo tego nie przytyjesz to udaj się do lekarza bo możliwe że jednak coś Ci dolega.
Możliwe jest także że masz po prostu szybką przemianę materii, której można Ci pozazdrościć tylko. Jednak niestety ona zmienia się z biegiem lat. Po okresie dojrzewania może uleć spowolnieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...