Skocz do zawartości
Forum

Nauka tańca przy braku pieniędzy na kursy taneczne


Gość tancereczka1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tancereczka1

Mam 12 lat, jestem nie za gruba nie za chuda (przynajmniej tak sądzę). Chciałabym ćwiczyć i tańczyć, ale mam szkołę, naukę której muszę poświęcać dużo czasu. Kocham tańczyć, uważam że muzyka gra mi w sercu. A po za wszystkim nie mam kasy na kursy taneczne. Zajęcia na które chciałam chodzić kosztują 150 zł miesięcznie, to jak dla mnie dużo. Niby coś tam umiem ale to jest nic. Co mam robić

Odnośnik do komentarza

Może popytaj wśród znajomych czy nie słyszeli o jakimś tańszym kursie. Możesz też zapoznać się z ofertą domów kultury w Twoim miejscu zamieszkania. Zajęcia tam są z reguły bezpłatne.
Jeżeli pomimo to nie znalazłaś żadnego kursu możesz spróbować zarobić na niego np wyprowadzając psa sąsiadce czy robiąc komuś zakupy, możesz też roznosić ulotki. Na pewno uda ci się w ten sposób zarobić, a jak Twoi rodzice zobaczą, że się starasz i Ci zależy to na pewno ci dołożą do kursu.

Odnośnik do komentarza

możesz wyprowadzać komuś psa albo robic zakupy w ten sposob zarobisz troszke pieniazkow, dodatkowo mozesz porozmawiac z pania od wfu czy nie zorganizowalaby takich zajec, jesli przyjdzie wiele chetnych osob, mozliwe ze szkola zrobi zajecia taneczne w ramach godzin pozalekcyjnych

Odnośnik do komentarza

Niestety taniec to nie jest tani sport ale trzeba się zastanowić jaką technikę chcesz ćwiczyć i czy to ma być hobby czy sposób na życie. Jeśli tylko chcesz raz w tygodniu coś się poruszać to faktycznie polecam na przykład domy kultury gdyż tam jest najtaniej. Jeśli natomiast myślisz o tym poważnie to warto złapać dorywczą pracę - ja roznosiłam ulotki a w każdej wolnej chwili tańczyłam. Da się połączyć pasję z nauką ale to oczywiście wymaga poświęceń. Ja mogę polecić Krakowską Szkołę Tańca oferującą 10% zniżki dla uczniów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...