Skocz do zawartości
Forum

Okrągłe plecy i wystający brzuch


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Nie wiem czy to ma już jakiś sens wykonywać te ćwiczenia z Mel b Abs nic praktycznie nie czuje ani żadnego mięśnia brzucha już powoli zaczynam się łamać . Ja nie wiem co ja źle robię że mi to wszystko nie wychodzi objerzałam kilka razy ten trening ale nie wiem dlaczego ja nic nie czuje że moje mięśnie pracują ? To mnie doprowadza do szału nie umiem się pewnie złapać w technice ja już nie mam siły na to wszystko!!!!!!! Dodam że mój problem też polega na tym że miałam (lewostronne skrzywienie odcinku piersiowym i prawostronne skrzywienie odcinku ledzwikowym ) czyli taka jedna wada postawy ale do dziś widzę w lustrze że mam krzywą talię lewa strona jest wcięta prawa taka bardziej prosta. Czyli może być ta przyczyna że nie odczuwam mięśni brzucha ? Daje zdjecie rtg ,brzucha i pleców.

monthly_2014_07/czy-to-wina-wady-postawy_1775.jpg

monthly_2014_07/czy-to-wina-wady-postawy_1776.jpg

monthly_2014_07/czy-to-wina-wady-postawy_1777.jpg

monthly_2014_07/czy-to-wina-wady-postawy_1778.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość againieszka

Moim zdaniem powinnaś po prostu ćwiczyć w wolniejszym tempie, robic dokładniej każde ćwiczenie - jak zaczniesz odczuwać mięśnie, bo to niemozliwe zebys nie czuła, to wtedy przyspiesz. Efekty zauwazysz pewnie po ok. miesiącu (nie wiem ile już ćwiczysz), więc nie zniechęcaj się łatwo :) i ważna jest systematyczność. Ćwicz 4-5 razy w tygodniu i będzie elegancko

Odnośnik do komentarza

againieszka
Moim zdaniem powinnaś po prostu ćwiczyć w wolniejszym tempie, robic dokładniej każde ćwiczenie - jak zaczniesz odczuwać mięśnie, bo to niemozliwe zebys nie czuła, to wtedy przyspiesz. Efekty zauwazysz pewnie po ok. miesiącu (nie wiem ile już ćwiczysz), więc nie zniechęcaj się łatwo :) i ważna jest systematyczność. Ćwicz 4-5 razy w tygodniu i będzie elegancko

Wiesz ja nie wiem czy uda mi się to zrobić ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

moim zdaniem też nie ma tragedii, ja tam bardzo okrągłych pleców nie widzę. PO za tym to się zaczyna robić normą, biorąc pod uwagę że większość polaków ma jakieś tam skoliozy to okrągłe plecy naprawdę aż tak się nie rzucają w oczy

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Wyglądasz całkowicie normalnie i gdyby nie zdjęcie to by nie powiedziała że masz problemy z kręgosłupem. Co do brzucha to wcale nie jest wystający a poporstu masz na nim tkankę tłuszczową... trochę wysiłku i się jej pozbędziesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...