Skocz do zawartości
Forum

Oczyszczanie organizm z toksyn


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jest klika sposobów na to aby oczyścić organizm, poniżej przedstawię kilka z nich:
1. Ruch - przyspiesza ona naturalny proces oczyszczania się komórek naszego ciała.
2. Mieszanki ziołowe zawierające następujące zioła: korzeń mniszka lekarskiego, kora brzozy, łopian większy, cykorie, skrzyp polny, koniczynę, dziurawiec, jeżówkę, pokrzywę, karczochy, koper włoski, ostropest plamisty czy aloes. Można takie mieszanki kupić już gotowe lub sporządzić je samodzielnie.
3. Woda z sokiem z cytryny lub limonki, pita na czczo rano.
4. Ocet jabłkowy
5. Owoce jagodowe - maliny, jagody, borówki
6. Yerba mate i zielona herbata
7. Picie odpowiedniej ilości płynów ( 2-2,5 litra wody)

Odnośnik do komentarza
Gość Brykietka

Naturalne sposoby - jestem na TAK, ale jak ktoś m atakie brudy w środku, które robią tyle złego to trzeba chyba czegoś konretniejszego. Ja mam spory problem ze stanami zapalnymi organizmu, przede wszystkim co chwile infekcje - tylko zimniej na dworze a ja od razu podupadam na zdrowiu. Słyszałam od lekarza o zabiegu, który nazywa się hydrokolonoterapia. Poczytałam o nim sporo i byłabym zdecydowana. Nie wiem tylko gdzie warto pójść w Lublinie. Zna ktoś jakieś odpowiednie do tego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Gość M. Tombak

Ugotowac 5 g lisci laurowych pokrojonych , w 300 ml wody przez piec minut, wlac do termosu i po paru godzinach odzcedzic plyn od pokrojonych lisci.
Pic lakami co 2 godziny, caly dzien, robic nowy plyn lub 15 gram ugotowac co starczy na 3 dni. Potem przerwa.
Lewatywy na oczysczenie jelita grubego tez bardzo pomagaja, ale kolejnosc oczyszczenia czy watroby (sok cytr. i olej i termofor patrz M. Tombak) czy nerek czy jelit, to zalezy od stanu organow, co mozna komputerowo stwierdzic zagrzybienie, pasozyty , robaki, www.centrumpeloha.eu.
W Szczecinie itd. w ciezkich chorobach , nowotwory, rak, borelioza, alergie, astma, cokrzyca itp, pomagaja i ale przed chemia i operacja trzeba sie zglosic, jap1546@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna_98

Najlepszym sposobem jest błonnik. Osobiście testowałam chyba wszystko ale nie ma lepszej metody niż naturalny, skuteczny błonnik. Najlepsze jest to, że oprócz usunięcia toksyn pomaga on również w odchudzaniu - oczyszczony układ pokarmowy znacznie poprawia tempo utraty wagi. Tutaj macie artykuł o jego działaniu i właściwościach: http://naturalraport.pl/2018/01/09/blonnik-witalny-fibre-select-przeczytaj-zanim-kupisz-recenzja-opinie-wlasciwosci/

Odnośnik do komentarza
Gość karina456

Czasami po prostu warto mniej zjeść niż się tak katować, wiem coś o tym sama, bo przez takie oczyszczanie, to doprowadziłam się do zaparć i biegunek naprzemiennie, to była prawdziwa męczarnia, teraz tylko intesta mi pomogła przywrócić moje jelita do normalnej pracy..

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę na grupę na Facebooku https://www.facebook.com/januszczestochowski1965/i te osoby, które się tam gromadzą. Specjaliści, którzy faktycznie doskonale znają temat i będą w stanie coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór. Jak będziesz chciał odpowiednie produkty z aloesu dobrać to będzie można na ich podpowiedzi liczyć i łatwiej będzie coś sensownego dla siebie w tych produktach znaleźć. Można też liczyć na ich podpowiedzi jeśli chodzi o to jak stosować te produkty.

 

Odnośnik do komentarza

Poczytajcie o właściwościach zdrowotnych i oczyszczających sauny. Nie ma lepszego sposobu na odchudzanie , oczyszczanie itp. W dobie szalejącego covida publiczne pozamykane dlatego warto rozejrzeć się za sauną prywatną, domową i tu polecam www.infraline.pl sprawdzony i rzetelny producent. Mam jego sauna od kilku lat i jest mega. Jeśli macie wnękę pod schodami, kawałek wolnego miejsca warto. Koszt nie jest jakiś ogromny, a efekty spektakularne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...