Skocz do zawartości
Forum

Dieta a metabolizm


Gość Majka64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Nie wiem do kogo mam się zwrócić o pomoc. Mam 17 lat moja waga to 48/49 kg i 163cm. Przez swoją głupotę chciałam schudnąć. Nadal tak jest może nie tyle schudnąć co wyszczuplić swoje uda na których jest dużo tkanki tłuszczowej. Moja codzienna dieta była bardzo uboga zazwyczaj było to mleko z płatkami owsianymi później w szkole 2 kanapki najczęściej z szynką chudą a chleb razowy ja wracałam do domu zjadałam bardzo duży obiad i nie jadłam już nic do końca dnia. Schudłam po ok 4 miesiącach strasznie spowolnił mi się metabolizm. Zawsze załatwiałam swoje potrzeby raz dziennie rano teraz już nie. Cy to przez to że moja dieta tak wyglądała? Co mam teraz zrobić żeby przywrócić swój dawny metabolizm? obawiam się tego że jak zacznę więcej jeść tak żeby wszystko wróciło do normy i zacząć odżywiać się jak normalny człowiek to zacznę tyć. Już zauważyłam że moje na moim ciele jest dużo tkanki tłuszczowej a zwłaszcza na brzuchu. Bardzo proszę o pomoc co mam zrobić aby zacząć odżywiać się racjonalnie a przy tym nie przytyć? Dodam że jestem raczej aktywną osobą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

jesli będziesz jeść więcej i do tego ćwiczyć to nie powinnaś tyć. Widać Twój organizm przeszedl w tryb oszczędzania.
Narzekasz na tkankę tłuszczową a nic z nią nie robisz, dieta się jej nie pozbedziesz, a przynajmniej nie do końca. Ćwiczenia są lepszym rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...